Włoski hotel "zaserwował" na deser kobietę. "Potraktowano ją jak przedmiot, który miał cieszyć oczy gości"

Jak wynika z relacji gości, czterogwiazdkowy hotel Voi Colonna Village na Sardynii zatrudnił kobietę, która miała leżeć na stole, gdy podano deser. Ubrana w strój kąpielowy hostessa polana była czekoladą. Turyści nie kryli oburzenia i postanowili wnieść skargę do kierownictwa.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Hotele w luksusowych kurortach prześcigają się w pomysłach na zadowalanie bogatych gości. Ostatnio media społecznościowe obiegło zdjęcie z Sardynii. Widać na nim polaną czekoladą kobietę, która leży na stole wśród deserów. Miała być atrakcją dla turystów, którzy zatrzymali się w Voi Colonna Village. Hotel mocno przesadził.

Zobacz wideo Jak wypoczywa Martyna Wojciechowska? Widziała najdalsze zakątki świata, a wybiera popularne miejsce w Polsce

"Zabrakło mi słów"

Położony w miejscowości Golfo Aranci hotel nie spodziewał się, że po jednej kolacji, pojawi się w mediach na całym świecie. Pewnie nie spodziewała się tego też kobieta, która zdecydowała się położyć na stole wśród deserów. - Zabrakło mi słów, gdy zobaczyłem tę scenę. To było obrzydliwe. Podczas tego posiłku towarzyszyła mi moja 14-letnia córka. Ona to wszystko widziała. Moim zdaniem to niedopuszczalne by na sole leżała kobieta. Potraktowano ją jak przedmiot, który chyba miał cieszyć oczy gości. Bulwersujące - podkreślał w rozmowie z Daily Mail klient hotelu Federico Mazzieri. Chociaż mężczyzna zażądał spotkania z kierownictwem, aby wnieść skargę, nikt nie przejął się jego oburzeniem. Jego prośba została zlekceważona.

"Głęboko żałujemy"

Dopiero kiedy media zainteresowały się sprawą, hotel wydał oświadczenie. "Przede wszystkim chcielibyśmy przekazać naszym klientom, którzy byli w hotelu, nasze najszczersze przeprosiny. Chcielibyśmy mocno podkreślić, że każdego dnia angażujemy się w praktykowanie deklarowanych wartości, wśród których priorytetem jest szacunek wobec naszego personelu i gości. Głęboko żałujemy tego incydentu" - napisali.

Więcej o: