Pobiła rekord w podskokach na gumie w szpilkach. Internauci zachwyceni. "Godny rekord", "Niesamowite"

Podskakiwanie na gumie to trudne ćwiczenie, a wykonanie go w szpilkach to ogromne wyzwanie. Udało się to Oldze Henry, która pobiła rekord podskoków w czasie jednej minuty. Ile razy udało jej się podskoczyć?

Tylko jedna minuta, szpilki na nogach i guma. Aby podołać temu zadaniu trzeba mieć niezłą kondycję. Olga Henry podjęła się wyzwania, dzięki czemu trafiła do Księgi rekordów Guinnessa. Ile wyniósł rekord?

Zobacz wideo Natalia Kaczmarek zdobyła srebro na mistrzostwa świata. "Tu nie biega się po rekordy życiowe. To jest bieg na miejsca"

Pobiła rekord Guinnessa w podskokach na gumie w szpilkach. Ile razy udało jej się podskoczyć?

Księga rekordów Guinnessa to coroczny informator, który dokumentuje rekordy. Są one różne — od biegów na czas, po rekordy w jedzeniu talerza spaghetti. Księgę zapoczątkował w 1951 roku sir Hugh Beaver, dyrektor browaru Guinness, kiedy zauważył, że nie ma żadnych danych na temat najszybszego ptaka na świecie i postanowił założyć informator, w którym ludzie mogliby znaleźć odpowiedzi na tego typu pytania. Księga aktualizowana jest do dziś.

 

Niektóre z rekordów są naprawdę nietypowe, czego przykładem jest Olga Henry. Podskoki na gumie to trudne i wymagające ćwiczenie, a wykonanie go w szpilkach to prawdziwe wyzwanie. Kobieta pobiła rekord w skoku na gumie w szpilkach. Udało jej się to zrobić aż 25 razy. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Internauci są zachwyceni. "Trzeba mieć talent"

Internauci i internautki chętnie komentują film z pobicia rekordu. Zwracają uwagę na fakt, że umiejętność skakania na gumie w szpilkach wymaga wielu lat treningów oraz talentu, dlatego rekord Olgi Henry wzbudza podziw i zainteresowanie. Nagranie polubiło ponad 50 tysięcy osób.

Trzeba mieć talent.
To jest godny rekord. Prędko nie zostanie pobity.
Niesamowite.
Szacunek. To nie tylko prawdziwy talent, ale również ciężka praca.
Więcej o: