Dzień po 21. urodzinach obudziła się obolała. Były partner oszpecił ją na 16 lat

W wieku 21 lat Taylor White chciała celebrować urodziny, ale jej ówczesny chłopak miał wobec niej inne plany. Gdy rankiem obudziła się w pokoju hotelowym i spojrzała w lustro, zobaczyła na twarzy oszpecające tatuaże. Żyła z nimi przez 16 lat.

Taylor była w związku z mężczyzną, który stosował wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. W dniu 21. urodzin upił ją, a gdy następnego dnia obudziła się w pokoju hotelowym, bolało ją całe ciało. Jednak nie to było najgorsze, bo kiedy spojrzała w lustro, zobaczyła, że cała jej twarz pokryta jest tatuażami

Zobacz wideo Maja Sablewska o tatuażach: Uratowały mi życie

Upił ją i wytatuował twarz. Została oszpecona na 16 lat

Były chłopak wytatuował jej twarz wbrew jej woli. Taylor czuła się oszpecona, a tatuaże przykrywała grubą warstwą fluidu, aby je ukryć. Jednak jej ówczesny szef szybko zobaczył, że Taylor ma wytatuowaną skórę na twarzy i zaproponował, aby wulgarne obrazki przykryła ciemną warstwą tuszu.

Taylor cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, ale mimo choroby udało jej się skończyć studia psychologiczne i podjąć pracę w zawodzie. Prowadzi również kanał na TikToku, gdzie dzieli się z fanami szczegółami dotyczącymi choroby, a pewnego dnia postanowiła zrobić live'a. Ten ruch okazał się krokiem do zmiany jej życia.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Z pomocą przyszedł znany tiktoker. Taylor wreszcie będzie mogła normalnie żyć

Nagranie zobaczył popularny twórca internetowy, Karridy Askenasy, który szybko skontaktował się z Taylor i obiecał, że pomoże jej pozbyć się szpecących tatuaży. Zaproponował, że zapłaci za zabieg, ale gdy o historii Taylor dowiedziała się dyrektorka kliniki, Carmen Vander Heiden Brodie, była tak poruszona, że zdecydowała się przeprowadzić zabieg za darmo. Cały proces laserowego usunięcia tatuaży ma potrwać 2 lata, jednak nadzieja, jaka wstąpiła w Taylor sprawiła, że na jej twarzy wreszcie pojawił się uśmiech. 

Doświadczasz przemocy domowej? Szukasz pomocy? Możesz zgłosić się na przykład do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Bezpłatna infolinia czynna jest całodobowo pod numerem telefonu 800 12 00 02. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie. Jeśli występuje zagrożenie życia - dzwoń na numer alarmowy 112.

Więcej o: