Ewa Wachowicz wyszła za mąż. Kim jest jej wybranek? Brał udział w popularnym programie

W ubiegły weekend Ewa Wachowicz podzieliła się wyjątkową nowiną. W poście na Instagramie udostępniła zdjęcia ze ślubu, który odbył się w sobotę. Choć gwiazda nie zdradza dużo na temat życia prywatnego, tym razem podzieliła się z fanami serią filmików oraz fotografii, na których pozuje wraz z małżonkiem.

Ewa Wachowicz nie zdradza zbyt dużo na temat życia prywatnego. Właśnie dlatego do tej pory w jej mediach społecznościowych próżno szukać fotografii z ukochanym. Tym razem jednak udostępniła serię wyjątkowych zdjęć. Podzieliła się z obserwatorami kadrami ze ślubu, który odbył się w ubiegłą sobotę. Kim jest jej wybranek?

Zobacz wideo Ewa Wachowicz o swoich treningach: "Jestem dla siebie najsurowszym trenerem"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewa Wachowicz - pierwszy mąż. Ich związek nie przetrwał

Pierwszym mężem Ewy Wachowicz był Przemysław Osłuchowski. Para poznała się, kiedy Wachowicz zdobyła tytuł Miss Polonia. Jej wybranek w tym czasie był dziennikarzem "Gazety Krakowskiej", a przy tym pracował również jako korespondent wojenny w Afganistanie. Wzięli ślub w 1996 roku w ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Pretorii w Afryce i doczekali się córki Aleksandry. Jednak po 11 latach małżeństwa para zdecydowała się na rozwód. Jak podaje pudelek.pl, po rozstaniu z Przemysławem w 2007 roku Ewa Wachowicz była w kilku związkach, lecz dopiero z obecnym partnerem zdecydowała się ponownie wziąć ślub.

Kim jest Sławomir Kowalewski, mąż Wachowicz? Para jest razem od lat

Sławomir Sulima Kowalewski to popularny dziennikarz, który prowadzi audycję "Byle do piątku" emitowaną w stacji RMF FM. Związany był również z zespołem rockowym, a w 2016 roku wziął wraz z nim udział w programie "Must Be The Music". Jak podaje portal plejada.pl, pierwsze informacje o związku Wachowicz i Kowalewskiego pojawiły się w mediach w 2015 roku. Publicznie jednak para pokazała się dopiero w 2017 roku podczas premiery serialu  "Miasto skarbów".

 

Ewa Wachowicz i Sławomir Sulima Kowalewski wzięli ślub. Świeżo upieczone małżeństwo nie kryje radości

W ubiegłą sobotę 2 września 2023 roku Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski wzięli ślub. Gwiazda dzień później podzieliła się zdjęciami z wydarzenia, które udostępniła w formie postów na Instagramie. Do samego końca para ukrywała jednak przed mediami oraz fanami, że planuje się pobrać. Ceremonia dobyła się w Krakowie, a w jej organizacji pomaga przyjaciółka Ewy Wachowicz. W sekcji komentarzy pod udostępnionymi fotografiami pojawiło się mnóstwo życzeń dla świeżo upieczonej pary młodej. Gwiazda w opisie do posta napisała też kilka słów od siebie.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień. Ewa Wachowicz i Sławomir Sulima Kowalewski #ślub #miłość #szczęście
Więcej o: