Ludzie mówią, że jej stroje są "żenujące i nieodpowiednie". Młoda mama ostro odpowiada hejterom

"Jako mama nigdy nie wyszłabym w tak krótkim topie, jakie to żenujące i niestosowane" - mówi na jednym z nagrań na TikToku Lexi Gibson, parodiując wypowiedzi osób, z którym niestety często ma do czynienia. Młoda mama lubi bawić się modą, nie boi się jaskrawych kolorów i odważnych stylizacji, ale - jak się okazuje - niektórzy mają wielką potrzebę krytykowania jej sposobu ubierania się
Zobacz wideo Zobacz wideo: Kudelski o body positive. Gdzie jest granica?

Na szczęście Lexi nie przejmuje się opinią hejterów. W jednym z filmów na swoim kanale o nazwie @oneglammomma, postanowiła skomentować zachowanie osób "życzliwych inaczej". -"Ci ludzie są po prostu nieszczęśliwi" - stwierdza bez ogródek Lexi. Tiktokerka uważa, że ci, którzy oceniają jej strój jako "niestosowny", są po prostu sfrustrowani i niezadowoleni ze swojego życia.

Jeśli jesteś nieszczęśliwy, po prostu to powiedz

- napisała w podpisie klipu. We wspomnianym nagraniu wystąpiła w turkusowym topie bez rękawów z wycięciem oraz klasycznych jeansach. Dumna mama regularnie pokazuje obserwatorom swoje codzienne stylizacje. TikToka wykorzystuje m.in. do promowania ciałopozytywności - niezależnie od "kształtu i rozmiaru".

Hejterzy wytykają jej, że jej stroje są "żenujące". Młoda mama nie czekała z odpowiedzią

Film, w którym ostro odpowiada hejterom, zyskał spore zainteresowanie wśród internautów. Niektórzy dzielili się własnymi, nieprzyjemnymi doświadczeniami z byciem ocenianym, a niektórzy wprost stwierdzili, że uwielbiają jej styl.  "Uwielbiam ten oufit. Twoje włosy są olśniewające!" - napisała jedna z komentujących. "Jesteś śliczna" - napisała inna internautka. "Piękna mama!" - wtórowała kolejna.

W innym filmie - w którym również nawiązała do bycia krytykowanym za strój - Lexi podkreśliła, że nie trzeba mieć "idealnego ciała", żeby ubierać się w to, na co mamy ochotę. Tiktokerka namawia swoje obserwatorki do samoakceptacji i wspierania się nawzajem. "Trzymajmy się razem, wyglądamy cholernie dobrze, więc p*****ć to, co myślą inni" - napisała w opisie do wspomnianego filmu.

Źródło: TikTok

Więcej o: