Kim jest Jagoda Szydłowska? Grała na weselach, a dziś podbija serca widzów w "TTBZ"

Nowa uczestniczka popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo" szturmem podbiła serca widzów i jurorów. Kim jest Jagoda Szydłowska? Okazuje się, że od lat związana jest z muzyką.

19. edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" wystartowała w piątek, 1 września. W programie zobaczymy znane twarze, jak Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, czy Nick Sinckler. W najnowszej edycji bierze udział także Jagoda Szydłowska.

Zobacz wideo Ewelina Flinta zagra w serialu? Ocenia, kto mógłby ją podrobić w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Jagoda Szydłowska wygrała pierwszy odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo". W programie znalazła się poprzez casting

Jagoda Szydłowska wystąpiła w nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i od razu podbiła serca widzów. Artystka dostała się do programu poprzez zorganizowany casting. Pokonała rywali oraz rywalki i przeszła do odcinków na żywo, chociaż dotychczas śpiewała głównie na eventach i weselach. Jagoda Szydłowska wcieliła się w postać Agnieszki Chylińskiej i wygrała premierowy odcinek, a nagrodę w wysokości 10 tys. złotych przekazała na konto Fundacji Mam Marzenie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kim jest Jagoda Szydłowska? Od lat związana jest z muzyką

Kim właściwie jest Jagoda Szydłowska? Okazuje się, że artystka od wielu lat związana jest z muzyką. Dziadkowie grali na akordeonie i saksofonie, matka gra na pianinie, a ojciec jest perkusistą. Artystka urodziła się w 1986 roku, lubi muzykę pop, soul, rock i funk, a jej pasją są podróże i szybkie samochody.

 

Występuje pod pseudonimem Berry Blue i ma na koncie kilka autorskich piosenek. Pracuje jako trenerka wokalu, ukończyła szkołę muzyczną w Bochni i uzyskała dyplom z gry na flecie poprzecznym, a na co dzień gra w zespole Memento, z którym występuje na różnych eventach, weselach, czy imprezach okolicznościowych. 

Więcej o: