Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję dotyczącą przyszłości. "Płonący świat"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski bardzo często dzieli się swoimi wizjami na platformie YouTube. Niedawno wypowiedział się na temat przyszłości świata i naszego kraju. Jego słowa, jak zwykle, nie napawają optymizmem.

Jackowski tym razem w czasie transmisji na platformie YouTube pracował nad mapą. Dzięki temu, jak przekonuje, udało mu się przewidzieć przyszłość świata i naszego kraju. Zdaniem jasnowidza najbliższe lata mogą być dla nas bardzo trudne. 

Zobacz wideo Czy Polacy odkładają pieniądze na przyszłość dzieci?

Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję

Jasnowidz zaczął mówić między innymi o wielkim, światowym konflikcie. - Płonący świat, kojarzy mi się ogień. Nie kojarzcie jednak państwo tego, że świat będzie płonął, ale taka symbolika - powiedział Jackowski. I jak dodał, światowy konflikt jego zdaniem rozpocznie się w Bejrucie. Jasnowidz nie potrafił jednak określić daty jego wybuchu. - Ta wojna zacznie się z powodu nietypowej prowokacji. Na masową skalę będzie użyta broń biologiczna, bakteryjna lub wirusowa. To zostanie uznane jako wielka prowokacja. Będzie potężne uderzenie, które potrwa parę godzin. Potem to się uciszy, ale świat już zacznie być w szoku - powiedział.

"Niektórzy chcą, aby wróżbici przejęli odpowiedzialność za podejmowane przez nich decyzje"

Mimo że Jackowski zdobył wielu fanów, wobec jego przepowiedni warto zachować dystans. Większość wizji (niezależnie od tego, czy ich autorami są uznani za świętych, Majowie czy wróżki) nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dobrze więc jest, jeżeli są one dla nas co najwyżej rozrywką. Gorzej, gdy traktujemy je poważnie i np. uzależniamy od nich swoje życiowe plany czy decyzje. - Niektórzy chcą, aby wróżbici przejęli odpowiedzialność za podejmowane przez nich decyzje, co może dać obietnicę prostszego rozwiązania sprawy. Można zaryzykować stwierdzenie, że pocieszenia we wróżbach potrzebują osoby odczuwające samotność, chcące szybkich odpowiedzi na różne życiowe dylematy. Oczywiście można dzięki przepowiedniom zyskać odmienną perspektywę, ale czy człowiek, który nigdy nas wcześniej na oczy nie widział, będzie miał lepszy ogląd sytuacji niż na przykład przyjaciel? - powiedziała w rozmowie z naszym serwisem psycholożka i terapeutka Wiktoria Dróżka.

Więcej o: