Poślubiła milionera z Dubaju. Pokazała, jak na co dzień traktuje ją mąż

Marilena Stangaciu pochodzi z Rumunii i chętnie pokazuje na TikToku swoje wystawne życie u boku arabskiego milionera. Kobieta chwali się prezentami, którymi obdarowuje ją mąż i podróżami, na które ją zabiera. W jednym z nagrań po kolei wymieniła, z jakimi dokładnie luksusami wiąże się życie u boku potentata z Dubaju.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Sylwia Bomba o „Dziewczynach z Dubaju 2". „Doskonale wiem, o jakie dziewczyny chodzi"

W opublikowanym filmie widzimy ją wraz z mężem, jak spacerują przed jednym z meczetów. Para ma na sobie luźne ubrania i chusty. Marilena dodała opis do nagrania, który brzmi: "Wychodzisz za mąż za bogatego Araba...". "Nigdy nie pozwala ci prowadzić" - zaczyna wyliczać rumuńska influencerka. W załączonym materiale wideo widać akurat kadr z ich trasy samochodem terenowym po pustyni - za kierownicą oczywiście siedzi jej mąż. Stangaciu nagrywała ujęcie z fotela pasażerskiego.

Kolejnym punktem jest biżuteria. Marilena wyznała, że otrzymuje od swojego małżonka  ekskluzywne, kosztowne prezenty. "Kupuje tylko 24-karatowe złoto albo platynę" - czytamy. Na nagraniu z kolei widoczne jest ujęcie z imponującej wystawy sklepu jubilerskiego.

Dodała też, że nigdy nie ma "ograniczonego budżetu" - mąż daje jej pieniądze na wszystko. Jak stwierdziła, "nigdy nie pozwala jej gotować" - ponieważ zazwyczaj jedzą w restauracjach. Dzięki niemu również dużo podróżuje i zwiedza świat - "zawsze pierwszą klasą", jak czytamy w opisie.

"Mój plan na przyszłość"

Sposób na życie Marileny podzielił internautów. Niektórzy wprost pisali, że byłoby to spełnienie ich marzeń. "Plan B", "Mój plan na przyszłość" - czytamy w poszczególnych wpisach. "Wow. Chciałabym. Piękna kultura, piękni, święci ludzie" - stwierdza jedna z obserwatorek.

"Wszystko fajnie, ale czy Wizzair ma pierwszą klasę...?" - zapytał pojderzliwie internauta, zwracając uwagę na pewien szczegół na nagraniu. Gdy tiktokerka chwali się podróżowaniem w samych luksusach, na ujęciu widzimy właśnie skrzydło samolotu wspomnianych, tanich linii lotniczych. "Siostro, nie masz prywatnego odrzutowca..." - dodaje inna użytkowniczka platformy. "A ty, co zrobiłaś dla niego?" - dopytuje następna osoba.

Źródło: TikTok

Więcej o: