Godzina urodzenia powie o tobie więcej, niż przypuszczasz. Poznaj prawdę na swój temat

Nasza godzina urodzenia mówi wiele o cechach osobowości, naturze i temperamencie. Poza tym ma również ogromne znaczenie również w astrologii, decydując o ascendencie, który odzwierciedleniem osobowości. Sprawdź, co oznacza czas, w którym przyszłaś na świat.

Wszyscy słyszeliśmy, że położenie planet i gwiazd w czasie porodu może mieć ogromny wpływ na osobowość i charakter. O to właśnie chodzi w astrologii. Niewiele osób wie, że także czas, w którym się urodziłeś, może mieć również wpływ na twoją osobę. Pamiętaj, aby poniższe zestawienie traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Czy urodzenie dziecka pogarsza życie seksualne?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Urodzony między północą a 2 w nocy

Jesteś świetnie zorganizowany i umiesz planować. Dobrze radzisz sobie z pieniędzmi i wiesz, jak zamienić niemal każdą sytuację w okazję do zarobienia pieniędzy. Jesteś bardzo zorientowany na rodzinę, stawiając ją ponad kimkolwiek innym, a także jesteś niezwykle przekonujący, dzięki umiejętnościom perswazji.

Urodzony między 2:00 a 4:00

Zawsze wierzysz w siebie, a to doprowadza do sukcesu. Ponieważ bardzo nie lubisz przestojów i samotności, masz tendencję do otaczania się dobrymi przyjaciółmi. Masz łatwość w rozmowie z ludźmi, a także jesteś mistrzem przełamywania lodów i unikania niezręcznych chwil.

Urodzony między 4:00 a 6:00 rano

Zawsze byłeś beznadziejnym romantykiem. Wierzysz w prawdziwą miłość i wiesz, że w chwili, gdy zobaczysz "ego jedynego", będziesz wiedział. Jest szansa, że od razu przyciągniesz ich uwagę, bo masz naprawdę magnetyczną i wyróżniającą się prezencję. Ludzie zawsze wiedzą, kiedy jesteś w pobliżu.

Urodzony między 6:00 a 8:00

Masz tendencję do bycia perfekcjonistą i choć lubisz spędzać czas z przyjaciółmi, lubisz także swoją przestrzeń osobistą i cenisz sobie czas spędzony w samotności. Masz tendencję do medytacji i wykorzystujesz ten czas na refleksję nad minionym dniem.

Urodzony między 8:00 a 10:00

Możesz być dość nieśmiały, ale w końcu wyrośniesz ze skorupy i nauczysz się otwierać na innych i od czasu do czasu ryzykować. Masz tendencję do ukrywania prawdziwego siebie, ale masz także potencjał, aby być niezwykle porywającym, a nawet uwielbiać, być w centrum uwagi pewnego dnia.

Urodzony między 10:00 a 12:00

Jesteś ambitny i nastawiony na sukces w życiu. Zawsze dokładnie wiedziałeś, kim jesteś, co reprezentujesz i czego chcesz od życia. Uwielbiasz doskonalić swoje unikalne talenty, a dzięki swojemu zwycięskiemu podejściu pewnego dnia twoje umiejętności mogą po prostu uczynić cię sławnym.

Urodzony między południem a 14:00

Jeśli coś planujesz, nigdy nie pozwól, aby szansa wymknęła ci się spod kontroli. Ty też, lubisz się uczyć, ale jeszcze bardziej lubisz szerzyć tę wiedzę. Świetnie, potrafisz wszystko wyjaśnić, a ponadto masz cierpliwość i pewność siebie, aby być świetnym mentorem dla każdego, kto chce słuchać.

Urodzony między 14:00 a 16:00

Urodziłeś się szczęśliwy. Wszędzie, gdzie się udasz, rozsiewasz pozytywne wibracje, podejmujesz ryzyko, a w zamian przytrafiają ci się dobre rzeczy. Zawsze, chwytasz dzień. Jeśli jeszcze nie odkryłeś dla siebie swojego wielkiego szczęścia, jest ono tuż za rogiem.

Urodzony między 16:00 a 18:00

Jesteś optymistą, który zawsze idzie naprzód, niezależnie od tego, jak trudne mogą się wydawać, rzeczy. Jesteś, także typem osoby, która woli być zawsze w związku, co się sprawdza, ponieważ jesteś miłym, ofiarnym i hojnym partnerem. Priorytetem jest dla ciebie posiadanie odpowiedniej osoby u boku.

Urodzony między 18:00 a 20:00

Zawsze byłeś pracowity, ale czasami wymagałeś od siebie zbyt wiele. Od czasu do czasu, znajdź chwilę na odpoczynek. Inni ludzie widzą, ile w to włożyłeś pracy, i bardzo cenią, twoje poświęcenie. Jesteś, także całkiem empatyczny i dobrze rozumiesz, innych ludzi. Dzięki tym cechom zajdziesz daleko w życiu.

Urodzony między 20:00 a 22:00

Podczas świąt, znacznie więcej przyjemności sprawia dawanie wspaniałych prezentów, niż ich otrzymywanie. Lubisz ludzi i nie lubisz, gdy inni są nieszczęśliwi, więc zawsze jesteś gotowy pomóc lub poświęcić swój czas, gdy jest to potrzebne. Ludzie, naprawdę doceniają twoją hojność.

Urodzony między 22:00 a północą

Urodziłeś się, aby przewodzić. Masz dobre wyczucie oceny sytuacji i charakteru, a ludzie to w tobie wyczuwają. Nawet jeśli czujesz się zdenerwowany, dajesz sobie radę i emanujesz pewnością siebie. Kiedy mówisz, ludzie słuchają. Któregoś dnia pomożesz wielu ludziom swoją chęcią dowodzenia.

Więcej o: