Kobiety spod tych znaków zodiaku to często toksyczne przyjaciółki. Mogą wbić ci nóż w plecy

Przyjaźnisz się z kobietami pod tych znaków zodiaku? Warto zachować ostrożność, gdyż możliwe, że to właśnie one niepostrzeżenie wbiją ci nóż w plecy. Niektóre miewają tendencję do obgadywania, a inne raczej nie będą cieszyć się z twoich sukcesów.

Niektóre kombinacje znaków zodiaku mogą skończyć się toksycznymi relacjami, w tym przyjaźniami. Sprawdź, na które koleżanki warto uważać. Możliwe, że bez wahania wbiją ci nóż w plecy przy najmniej spodziewanej okazji. Pamiętaj, by do zabawy podchodzić z przymrużeniem oka i dystansem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Toksyczne przyjaciółki według znaków zodiaku. Baran

Kobiety spod znaku Barana często mogą chcieć poszukiwać wrażeń. Przyjaźń z tymi osobami może nie być prosta, a z czasem będzie nawet obciążająca. Szczególnie jeśli cenisz sobie życiowy spokój i nie masz ochoty, by przyjaciółka wpadała niezapowiedzianie w niedzielny wieczór z butelką wina, podczas gdy wiesz, że musisz rano omówić w pracy ważny projekt. Przyjaźniąc się z Baranem, należy mieć się na baczności i spodziewać się nie tylko nocnych telefonów, ale nawet i kłamania i wykorzystywania.

Lubią obgadywać za plecami. Bliźnięta

Przyjaźń z Bliźniętami może być wielką niewiadomą. Jednego dnia kobiety spod tego znaku są oddane, a kolejnego dowiesz się, że obgadują cię za plecami. Po kilku tygodniach mogą odezwać się, jakby nic się nie stało i znowu chcieć spędzać z tobą czas... aż do kolejnego dziwnego wyskoku. Kobiety spod tego znaku zodiaku mogą też mieć tendencję do obrażania się o nic.

Wbije ci nóż w plecy. Ryby

Okazuje się, że przyjaźń z osobą o tym znaku zodiaku może nie przebiegać tak, jak to sobie zakładałyśmy. Kobiety spod znaku Ryby miewają tendencje do rywalizacji. Mogą udawać, że cieszą się twoim sukcesem, a za plecami patrzeć na ciebie z przekąsem i mówić, że wcale nie osiągnęłaś tego ciężką pracą. Raczej nie udzielą ci dobrej rady. Zdarza się, że przyjaźnią się z innymi kobietami, które uważają się za gorsze od nich. To dodaje im do samooceny i czują się dzięki temu lepiej.

Więcej o: