Ma 65 lat i najlepszą formę w swoim życiu. Wymienia "trzy złote zasady"

Stephanie urodziła czwórkę dzieci i doczekała się wnuków. 65-latka swoim podejściem do życia udowadnia jednak, że wiek to tylko liczba, a doskonałą formę i olśniewającą figurę można mieć na każdym etapie swojego życia. W jednym z nagrań na TikToku, na którym zgromadziła ponad 140 tysięcy obserwujących, zdradziła swoje "trzy złote zasady", które pozwalają jej zachować młodzieńczy wygląd.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Pokazujemy wam, jak ćwiczyć w drugim tygodniu po porodzie

Stephanie uważa, że obecnie jest w "najlepszej formie w swoim życiu". Nie boi się pokazywać w bikini i regularnie publikuje filmy ze swoich intensywnych treningów. Często dzieli się też z obserwującymi różnymi proadami dotyczącymi sportu i zdrowego stylu życia. Tak było i tym razem. Pierwszą spośród "trzech złotych zasad", które wyznaje, było trenowanie pięć dni w tygodniu. Druga zasada także dotyczy treningów, a dokładniej - ich scenariusza. Każdego dnia Stephanie wykonuje serie ćwiczeń, angażujących inną docelową grupę mięśni.

Trzecia zasada wiąże się z dietą. Fit 65-latka podkreśla, że koncentruje się przede wszystkim na zdrowym odżywianiu i zawsze dba o to, by w ciągu dnia spożywać "jeden gram białka na jeden kilogram swojego ciała". Influencerka motywuje również inne kobiety do podjemowania nowych wyzwań i wdrażania w swoje życia pozytywnych zmian.

Jesteśmy kimś więcej niż tylko kobietami, jesteśmy silne, nieustraszone i dumne z tego, kim jesteśmy…

- dodała w opisie do swojego wideo.

Ma 65 lat i trenuje 5 razy w tygodniu. "To niezwykle inspirujące"

Jej film został wyświetlony ponad 60 tysięcy razy. Internauci byli wprost zachwyceni sportową sylwetką Stephanie. Jedna z osób napisała: "Wow, twoje zaangażowanie daje niesamowite rezultaty". "Tak trzymaj, wyglądasz na szczęśliwą i żyjesz pełnią życia" - dodała inna osoba.

To niezwykle inspirujące, wyglądasz niesamowicie!
Dobrze wiedzieć, że dzięki ciężkiej pracy można to osiągnąć

- mogliśmy przeczytać w innych komentarzach pod jej nagraniem.

Źródło: TikTok

Więcej o: