Które znaki zodiaku całują najlepiej? Ich pocałunki rozgrzewają do czerwoności i rozpalają zmysły

Czy umiejętność całowania się może być zależna od znaków zodiaku? Według astrologów jak najbardziej. Wyróżniają oni trzy znaki, które świetnie całują.

Poprzez całowanie wyrażamy sobie uczucia, a pocałunki mogą być delikatne i czułe, ale również namiętne i pełne energii. Astrologowie uważają, że trzy znaki zodiaku mają naturalny dar do takiej formy okazywania uczuć, a pocałunki z nimi rozpalają wyobraźnię i zmysły. O jakich znakach mowa? Oczywiście poniższe opisy proponujemy traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

Wodnik. Niepoprawny romantyk rozpala zmysły

Wodniki to indywidualiści, którzy, chociaż cenią znajomych i przyjaciół, najlepiej spędzają czas we własnym towarzystwie. Jeśli jednak znajdą bratnią duszę, dla miłości są w stanie wiele poświęcić. Bywają romantykami i często czekają na idealny moment, aby złożyć pierwszy pocałunek. Całują zmysłowo i delikatnie, przez co rozpalają zmysły drugiej osoby.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Lew. W miłość wkładają całe serce

Osoby spod znaku Lwa są pewne siebie, lubią być w centrum uwagi i przewodniczyć grupie. Zazwyczaj ciężko znoszą porażki, więc jeśli ktoś wpadnie im w oko, najpierw obserwują i analizują szanse, aby potem ruszyć do ataku. Lwy w miłości są wyrozumiałe, lecz czułe na kłamstwo i oszustwa. Mimo twardej powłoki łatwo je zranić, ponieważ w miłość wkładają całe serce. Ich pocałunki są niezapomniane i bardzo namiętne.

Skorpion. Dla miłości są w stanie wiele poświęcić

Relacje ze Skorpionami nie są łatwe, gdyż bywają uparte i buntownicze. Jeśli jednak się zakochają, są gotowe wiele poświęcić. Nie przepadają za rutyną, więc często szukają przygód i nowych wyzwań w życiu. W miłości Skorpiony są spontaniczne, dlatego ich pocałunki często są niespodziewane i szczere. 

Więcej o: