Agnieszka Kotońska przymierzyła swoje stare spodnie. Widać, ile schudła! "Ale figura"

Ogromna przemiana Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox" budzi wielki podziw. W ciągu ostatnich kilku lat gwiazda schudła prawie 40 kg i całkowicie zmieniła styl życia. Stara się też motywować swoje fanki i zachęcać je do walki o swoje zdrowie. Celebrytka wrzuciła nowy film, na którym zakłada swoje spodnie sprzed utraty kilogramów.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała fragment filmu z wesela

Agnieszka Kotońska to gwiazda programu TTV "Googlebox" - formatu uwielbianego przez widzów. W ciągu ostatnich dwóch lat celebrytka przeszła wielką przemianę. Pozbyła się blisko 40 kilogamów nadwagi, schodząc tym samym z wagi 100 kg. O powodach i przede wszystkim rezultatach swojej metamorfozy otwacie pisała w jednym z postów na Instagramie.

"Od ponad dwóch lat żyje inaczej ,oddycham inaczej i czuje się inaczej. Postawiłam sobie wytyczyć nowe plany: systematyczność, silna wola, głowa przestawiona na zdrowy styl życia, determinacja w dążeniu do wymarzonego celu. Pytacie się co mnie skłoniło - widok własnej osoby w lustrze. Niby się akceptowałam, niby lubiłam Agnieszkę z odbicia w lustrze, a jednak coś było nie tak, zakupy w sklepie z ubraniami, gdzie za każdym razem słyszałam 'na panią nie ma rozmiarów' doprowadzały mnie do szalu, wręcz do płaczu" - przyznała.

Agnieszka Kotońska przeszła wielką przemianę. Gwiazda "Gogglebox" zrzuciła 40 kg

Tym razem, Agnieszka Kotońska zamieściła na Instagramie motywujące nagranie, na którym przymierza swoje spodnie z czasów sprzed metamorfozy. Gwiazda chce zachęcić obserwatorki do zmian i walki o swoje zdrowie. 

Część mam zaprowadza swoje dziecko pierwszy raz do szkoły - niech to będzie tez pierwszy dzień twojego nowego życia. Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu i chcesz coś zmienić w swoim życiu, to jest to idealna okazja. Sprawdź, ile możesz osiągnąć przez rok szkolny! Wszystkie zmiany wymagają czasu i systematyczności, jak nauka w szkole

- czytamy we wpisie Agnieszki.

"Normalnie jak 25-latka". Fani Agnieszki Kotońskiej oszaleli z zachwytu

Filmik, na którym z uśmiechem przymierza pomarańczowe spodnie sprzed utraty 40 kilogramów, zrobił ogromną furorę. Agnieszka z uśmiechem pokazuje, ile osiągnęła w ciągu dwóch lat dzięki swojej wytrwałości, ciężkiej pracy i silnej woli. W oczy rzuca się jej przede wszystkim płaski, wysportowany brzuch. W następnej części nagrania, gwiazda pokazała kilka ujęć ze swoich treningów. Na ekranie telewizora w tle widać, że Agnieszka szczególnie upodobała sobie serie ćwiczeń z Mel B.

 

Z komentarzy pod ngraniem wynika, że pozytywne nastawienie i gotowość do zmian udzieliła się również fanom Agnieszki. "Jutro jadę po karnet na siłownie i wracam na właściwe tory. Wakacje się skonczyly i wyvmówki też" - pisze jedna z jej obserwatorek. "Super figurka", "Piękna jesteś", "Normalnie 25-latka. Zazdro!" - takich wpisów również nie brakuje.

Super przemiana
Ja też od dzisiaj zaczynam
Suuper Aga! Jesteś kobietą rakietą
Powiem Ci, że kawał dobrej roboty zrobiłaś
Jak Pani to robi, że Pani tak świetnie chudnie
Uwielbiam treningi z Mel B , wchodzą jak szalone. Gratuluję samodyscypliny i wytrwałości

- czytamy w pozostałych komentarzach.

Źródło: Instagram

Więcej o: