69-letnia Grażyna Szapołowska pokazała się bez makijażu. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać

69-letnia Grażyna Szapołowska dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły zaprezentować się całkowicie naturalnie. Aktorka podzieliła się z fanami nagraniem, na którym nie ma ani grama makijażu oraz filtrów. Internauci nie kryli zaskoczenia.

Grażyna Szapołowska to jedna z czołowych i cenionych polskich aktorek teatralnych, telewizyjnych i filmowych, aktywna zawodowo od 1972 roku. W ciągu swojej kariery współpracowała z największymi polskimi reżyserami, a w latach 80. była jedną z czołowych amantek polskiego kina. Aktorka chętnie dzieli się również z fanami chwilami z życia prywatnego jak i zawodowego w mediach społecznościowych. Ostatnio zwróciła uwagę obserwatorów, prezentując się w wersji bez makijażu.

Zobacz wideo Grażyna Szapołowska ograniczyłaby pierwszeństwo pieszych na pasach. Co jeszcze by zmieniła? "Budowałabym autostrady z co najmniej czterema pasami jezdni"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Grażyna Szapołowska bez makijażu. 69-letnia aktorka pokazała nagranie na Instagramie

69-latka zaskakuje swoich fanów naturalnymi i spontanicznymi kadrami oraz filmami, które umieszcza regularnie w mediach społecznościowych. Tym razem aktorka pokazała się bez grama makijażu, czy filtrów, czym wywołała niemałą sensację wśród obserwatorów. Grażyna Szapołowska na kilkusekundowym nagraniu, witając kolejny dzień zachwyca wyjątkową urodą, dojrzałym pięknem oraz naturalnością. Zaprezentowała się w bluzce w panterkę i w beżowym kapeluszu z wielkim rondem.

 

69-letnia Szapołowska w wydaniu saute. Internauci nie kryją emocji w komentarzach

Grażyna Szapołowska zrezygnowała z makijażu w ostatnim wpisie na Instagramie, o czym dodatkowo powiadomiła w opisie. Jej profil obserwuje ponad 42 tysiące widzów. Fani nie pozostali obojętni na taką odsłonę aktorki. 69-latka zebrała wiele komplementów dotyczących urody w komentarzach.

Wdzięk nie zna czasu: jest albo go nie ma.
Piękna zawsze.
Więcej o: