Przyjrzyj się dłoniom. Tę wyjątkową linię mają nieliczni. Co oznacza pierścień Salomona?

Zdaniem niektórych, wygląd dłoni zdradza naprawdę wiele. Z ich kształtu, linii czy szerokości można wyczytać sporo o charakterze danej osoby, czy losie, jaki ją czeka. Nie brakuje również znaków, które są wyjątkowe. Jednym z nich jest pierścień Salomona. Na czym polega?

Chiromancja to umiejętność czytania z dłoni. Na podstawie ich kształtu, wyglądu, czy przebiegających linii i bruzd osoby, które się nią zajmują, są w stanie stwierdzić naprawdę wiele. Choć oczywiście nie jest to nauka i należy podchodzić do niej z przymrużeniem oka, niektóre znaczenia są naprawdę ciekawe. Jedno z nich dotyczy pierścienia Salomona. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Milik kupił kiedyś Jessice Ziółek markę modową. "Jak ma się bogatszego faceta, to dlaczego ma mi nie pomóc?"

Jak wygląda pierścień Salomona? Znajdziesz go u podstawy palca wskazującego

Pierścień Salomona to charakterystyczny znak o tajemniczym znaczeniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy także go posiadasz, w pierwszej kolejności musisz określić, która z twoich rąk jest główną, a która pomocniczą. Jak to zrobić? Zastanów się, którą dłonią wykonujesz więcej czynności, piszesz, podnosisz przedmioty itp. - to właśnie ona będzie główną.

Jeśli już to zrobisz, dokładnie przyjrzyj się palcowi wskazującemu dłoni pomocniczej. To właśnie tam znajdziesz charakterystyczną linię, która powinna go okrążać u podstawy i znikać pomiędzy palcami. Co istotne, musi mieć kształt łuku, gdyż pierścień Salomona nigdy nie jest prosty. Nie chodzi więc o typową bruzdę, którą znajdziesz u podstawy niemal każdego palca.

Co oznacza pierścień Salomona? Niektórzy wierzą, że skrywa niezwykłe znaczenie

Pierścień Salomona to niezwykle rzadki oraz wyjątkowy znak. Wedle chiromancji oznacza, że osoba, która go posiada ma niezwykłą intuicję oraz wręcz talent do dostrzegania świata duchowego. Wiąże się go również ze zdolnościami parapsychologicznymi, niegdyś uważanymi za czary. Posiadacze tego charakterystycznego pierścienia często wiążą swoje życie z kapłaństwem i dążą do realizacji wyższych celów. Nierzadko okazuje się również, że mają niezwykłe zdolności artystyczne i jeśli pójdą w ich kierunku mogą liczyć na sukces. Nie zapomnij tylko, że samo posiadanie pierścienia Salomona nie oznacza z automatu, że jesteś osobą, o której wspomniano wyżej, a jedynie masz sporą szansę, by się nią stać. Wszystko dlatego, że wrodzone umiejętności znacznie ci w tym pomogą, jednak droga, jaką obierzesz, zależy tylko od ciebie. 

Więcej o: