Horoskop dzienny - 17 września. Co może się wydarzyć w niedzielę? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 17 września. Byk poczuje się nieswojo. Bliźnięta pozostaną niepocieszone. A jak poradzi sobie w niedzielę Twój znak zodiaku? Sprawdź swój horoskop dzienny i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Baran będzie chodzić mocno nabuzowany. Twoje rozdrażnienie nie zamierza odpuścić, chociaż właściwie wokół Ciebie nie wydarzy się nic złego. Inni mogą zacząć się Ciebie bać i przez to zostaniesz osamotniona/osamotniony. Sama/sam zadecyduj, czy pasuje Ci takie rozwiązanie.

Horoskop dzienny – Byk                     

Byk poczuje się nieswojo. Pewna osoba zasypie Cię niewygodnymi pytaniami i będzie żądała natychmiastowej odpowiedzi. Niestety, nie uciekniesz od tego. Nie denerwuj się, zachowaj spokój – temu komuś zależy przede wszystkim, żeby wyprowadzić Cię z równowagi, bo wtedy możesz popełnić błąd. Nie daj mu tej satysfakcji i bądź górą.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta pozostaną niepocieszone. Będziesz musiała/musiał spełnić dzisiaj czyjeś oczekiwania i kompletnie zapomnieć o tym, czego sama/sam pragniesz. Pewne rzeczy są nie do pogodzenia – tak właśnie będzie w tę niedzielę. Nie okazuj jednak rozdrażnienia. Szkoda nerwów na coś, co i tak nie ulegnie zmianie.

Horoskop dzienny – Rak

Rak musi się nauczyć kompromisów. Zapamiętaj sobie, że nie zawsze w życiu będzie dokładnie tak, jak Ty chcesz. Inni są tak samo ważni i nawet, jeśli nie przepadasz za ich towarzystwem, musisz przyjąć do wiadomości, że też mają prawo do własnego zdania. Jeśli nie nauczysz się dogadywać z osobami ze swojego otoczenia, zostaniesz w końcu wykluczona/wykluczony z danej grupy.

Horoskop dzienny – Lew

Lwu dopisze nastrój. To będzie dla Ciebie wyjątkowo łaskawa i pogodna niedziela. Nie musisz nawet nic robić, by korzystać ze szczęścia, które spotka Cię nieoczekiwanie. Spędzisz miły dzień z najbliższymi, zupełnie nie myśląc o tym, że już niedługo nadejdzie poniedziałek.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Panna

Panna znajdzie czas na relaks. Wreszcie odetchniesz po wyjątkowo pracowitym tygodniu i o dziwo nikt nie zakłóci Twojego spokoju. Pomyśl o tym, jak wiele możesz zdziałać, będąc wypoczętą/wypoczętym i gotową/gotowym na nowe wyzwania. Zduś więc w sobie chęć do dalszego wykonywania obowiązków i zdobądź się na odrobinę ożywczego lenistwa.

Horoskop dzienny – Waga

Waga otrzyma pocieszenie, którego tak bardzo potrzebowała. Nie możesz wiecznie się zamartwiać i właśnie dziś zobaczysz prawdziwe światełko w tunelu. Nie każdy zamierza Ci pomóc, ale i nie każdy postanowi Ci przeszkadzać. Próbuj walczyć o swoje i nie dawaj się tym, którzy robią wszystko, by Cię demotywować.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion odetchnie z ulgą. Konflikt, który jeszcze wczoraj wisiał w powietrzu, dziś rozejdzie się po kościach. Sporne strony nie zdecydują się walczyć, bo uznają, że gra nie jest warta świeczki. Dla Ciebie to lepiej, bo atmosfera ulegnie znacznej poprawie. Ciesz się spokojem póki możesz.

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec skupi się na sprawach sercowych. Możliwe, że osoba, w której się potajemnie podkochujesz, niespodziewanie odwzajemni Twoje uczucie. W związku wydarzy się coś ciekawego, a single nagle poczują się mniej samotni. To doskonały dzień na rozwijanie każdej nowej relacji, opartej na namiętności i zaufaniu.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec postawi na swoim. Pewna osoba, od której nie spodziewałaś/spodziewałeś się przeprosin, nagle okaże skruchę. Nie tylko przyzna się do błędu, ale będzie się starała jakoś zadośćuczynić Ci krzywdę, której doświadczyłaś/doświadczyłeś. To Twój wybór – pozwolisz jej znów być przy sobie czy nie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik spędzi niedzielę z rodziną. Będzie spokojnie, nawet trochę nudno. Nie licz więc na żadne fajerwerki, ale i nie martw się, że coś pójdzie nie tak. Ot, czeka Cię po prostu taki dzień przerwy od ciągłego zabiegania, stresu i nadmiaru obowiązków.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby skupią się na sobie. Wreszcie dostrzeżesz własne potrzeby, a to, czego chcą inni, zejdzie na drugi plan. Zrozumiesz, że odrobina zdrowego egoizmu to nic złego i skrzętnie to wykorzystasz. Nawet jeśli ktoś się na Ciebie obrazi, nie rezygnuj ze swojego planu. Jeśli mu na Tobie zależy, z czasem zrozumie.

Zobacz też: Które znaki zodiaku całują najlepiej? Ich pocałunki rozgrzewają do czerwoności i rozpalają zmysły

Więcej o: