Pannę młodą poniosło na parkiecie. Nagranie wyświetlono ponad 10 mln razy. "Ludzie nie mają wstydu"

Natalie Sanders postanowiła zaskoczyć męża na weselu. Krótkie nagranie z nietypowym tańcem z listopada 2022 r. zostało wyświetlone już ponad 10 mln razy. Niektórzy uznali ruchy kobiety za kontrowersyjne, a w sekcji komentarzy rozpętała się istna burza.

Natalie Sanders w listopadzie 2022 r. opublikowała na TikToku krótkie nagranie ze swojego wesela. Kobieta zszokowała zarówno gości, jak i świeżo upieczonego męża nietypowym tańcem na przyjęciu. Wszystko ze względu na ciekawe ruchy, które zaprezentowała.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Natalia Nykiel w "Tańcu z gwiazdami". Wiemy, czy zobaczymy ją w kolejnej edycji

Zatańczyła mężowi nietypowy taniec. "Kiedy wypiłaś jednego drinka za wiele"

Jak podaje portal "New York Post", Natalie jest pielęgniarką i matką trójki dzieci. W opublikowanym przez siebie nagraniu na TikToku zaprezentowała obserwatorom nietypowy taniec na krześle, do którego przyczyniła się na swoim weselu. Na parkiecie nie widać wielu gości, dlatego możliwe, że impreza zbliżała się już ku końcowi.

Kiedy wypiłaś jednego drinka za dużo na swoim weselu

- napisała na nagraniu. Filmik ma już ponad 725 tys. polubień. Widać na nim męża Natalie, który siedzi na krześle pośrodku parkietu. Panna młoda, ubrana w zwiewną suknię i sandały leży głową na jego kolanach i wymachuje nogami w górę przed twarzą mężczyzny. Ten z kolei przytrzymuje jej sukienkę, by nie miała szansy się zsunąć.

Internauci skomentowali nagranie Natalie. "Ludzie zapominają, że to wesele, a nie klub!"

Pod nagraniem szybko pojawiło się wiele komentarzy internautów. Niektórzy zwrócili uwagę na szczegóły krótkiego wideo, podczas gdy inni okazali się nieco zniesmaczeni nietypowym nagraniem z wesela, a swoje opinie wyrazili w licznych komentarzach. Jeszcze innym z kolei taniec przypadł do gustu. Nie ma co ukrywać, że w sekcji komentarzy wybuchła burza.

Przysięgam, że współczesne przyjęcia weselne stały się wulgarne i obrzydliwe. Suknie ślubne również. Ludzie zapominają, że to wesele, a nie klub!
Jakie to krępujące. Ludzie nie mają wstydu.
Z sandałami Jezusa.
W tle fotograf robi zdjęcia.
Podziwiam, że byłaś jednocześnie tak silna i pijana! Jestem pod wrażeniem!
Więcej o: