Sylwia Bomba pokazała się kompletnie bez makijażu. Posypały się komentarze

Sylwia Bomba opublikowała na Instagramie nagranie, na którym zaprezentowała naturalną wersję siebie. Gwiazda pokazała, jak różnią się rysy jej twarzy w makijażu i bez. Fani zachwycają się: "Sylwia jesteś piękna bez makijażu. Musisz częściej pokazywać się naturalnie".

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Sylwia Bomba znana jest z upodobania do mocnego makijażu i idealnie ułożonych włosów. Ciemne cienie, doklejone rzęsy i mocno wykonturowana twarz na stałe wpisały się w jej wizerunek. Gwiazda przyznała kiedyś na Instagramie, że "kilka lat temu nie byłaby w stanie wynieść śmieci bez makijażu". Teraz jednak pochwaliła się swoim naturalnym wyglądem. Fani nie kryją zdumienia. 

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza patent na długi lot. "Lećcie samolotem, który..."

Sylwia Bomba bez makijażu

Na krótkim filmiku, który gwiazda opublikowała na swoim instagramowym profilu, widzimy, jak razem z Ewą Mrozowską pozują najpierw bez makijażu i w sportowych strojach, a później w eleganckich stylizacjach i pełnym makijażu. "Stara przyjaźń nie rdzewieje. Jak oceniacie nasze przemiany?" - zapytały pod filmikiem. Trzeba przyznać, że zarówno Ewa Mrozowska, jak i Sylwia Bomba promienieją w naturalnym wydaniu. Nie uszło to uwadze fanów. 

 

"Ty naprawdę jesteś piękna bez makijażu"

Pod nagraniem przyjaciółek pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Sylwia jesteś piękna bez makijażu. Musisz częściej się nie bać, pokazywać naturalnie", "Ewka jak Ewka. Ale Sylwia-BOMBA", "Obie super wyglądacie", "Z makijażem czy bez obie piękne" - zachwycali się fani. Coraz częściej gwiazdy pokazują swoje naturalne odsłony i fani to doceniają, m.in. Zofia Zborowska czy Ola Żebrowska zyskały sobie dzięki swojej naturalności szerokie grono obserwatorów. 

Więcej o: