Poznali się na planie "Lokatorów". Małżeństwem byli 15 lat. Ich rozwód był tajemnicą przez 2 lata

Ona grała główną rolę w popularnym serialu komediowym. On przyszedł na plan, by gościnnie wystąpić w produkcji. Wtedy się poznali, a dwa lata później stali już na ślubnym kobiercu. Małżeństwo jednak nie przetrwało, a świat o rozwodzie pary dowiedział się kilka lat później.

W 2000 roku Agnieszka Michalska grała Krysię Drewnowską w popularnym serialu komediowym "Lokatorzy". To właśnie tam poznała mężczyznę, z którym później założyła rodzinę. Mariusz Drężek wystąpił w produkcji jako brat Jacka, jednego z głównych bohaterów, lecz była to epizodyczna rola, która szybko zniknęła z ekranów. Właśnie wtedy się poznali, ale dopiero kilka miesięcy później spotkali się ponownie. Wzięli ślub, a po latach ogłosili rozwód.

Zobacz wideo Joanna Krupa o programie z Ewą Chodakowską. Pomagają ratować małżeństwa uczestników. Poleca terapię

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Poznali się na planie serialu. Po dwóch latach zdecydowali się na ślub

Agnieszka i Mariusz poznali się na planie serialu "Lokatorzy". Aktor zagrał tam epizodyczną rolę, dlatego na jakiś czas kontakt między nim i Agnieszką został urwany. – Nie widzieliśmy się przez trzy miesiące, a potem przyszły wakacje, na które pojechaliśmy razem – wyznała Agnieszka Michalska w rozmowie z dziennikiem "Echo dnia". Zaczęli utrzymywać związek na odległość, lecz nie potrwało to długo. Szybko zamieszkali razem w Warszawie i zaczęli planować wspólną przyszłość. Pobrali się w 2002 roku, a jakiś czas przed tym wydarzeniem przeżyli wypadek samochodowy.

Para wybrała się na miejsce, w którym mieli zaplanowane wesele. Po drodze jednak brali udział w wypadku, ponieważ pijany mężczyzna wjechał w ich samochód. – Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale byliśmy przerażeni – opowiadała o tym wydarzeniu Agnieszka Michalska. Wszyscy wyszli z tego cało, poza autem, które było do kasacji. – Z konieczności musieliśmy jeździć potem autobusami. Śmiałam się, że do ślubu też pojedziemy pekaesem – wyznała. Trzy lata po ślubie para doczekała się syna Ignacego.

 

Byli małżeństwem 15 lat. Media o rozwodzie dowiedziały się po latach

Agnieszka Michalska i Mariusz Drężek byli małżeństwem przez 15 lat. Wzięli rozwód wiosną 2017 roku, jednak nie od razu poinformowali o tym media. Fakt ten udało im się utrzymać w tajemnicy aż do 2019 roku – Po kilku latach prób utrzymania związku, doszliśmy do wniosku, że nie jest to możliwe. Nie wszystkie związki trwają całe życie – powiedziała Agnieszka Michalska w rozmowie z serwisem WP Kobieta. Informacja o rozwodzie została ujawniona, kiedy świat dowiedział się o tym, że Mariusz Drężek ma syna z Anną Kondrakowicz, z którą po kilku latach wziął ślub. Agnieszka Michalska po rozwodzie nie związała się z nikim innym, a obecnie pracuje w Mrągowskim Ośrodku Kultury. 

Więcej o: