Trzy znaki zodiaku mogą nigdy nie stanąć na ślubnym kobiercu. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich

To, pod jakim znakiem zodiaku się urodziliśmy, może mieć wpływ na nasze życie. Często astrologia determinuje wiele rzeczy i zachowań, które dzieją się w naszej codzienności. Może wskazywać też na to, którym znakom zodiaku małżeństwo nie jest za bardzo pisane. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich.

Wiele osób marzy o tym, by stanąć z ukochaną drugą połówką na ślubnym kobiercu. Nie każdemu będzie to jednak pisane. Okazuje się, że trzy znaki zodiaku mogą nigdy nie wyjść za mąż, na co wskazuje data ich urodzenia. Jesteś jednym z nich? Pamiętaj, że astrologię należy traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Lew stawia siebie na pierwszym miejscu. Ślub może nie być w jego stylu

Lwy nie są uważane za romantyków, a w związku zawsze stawiają na siebie. Z czasem może przeszkadzać to nieco ich drugim połówkom, przez co miłosne relacje Lwów zwykle nie trwają zbyt długo. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku w gwiazdach mają zapisaną niezależność. Lubią się buntować i nie chadzać utartymi ścieżkami. A tym bardziej nie lubią robić czegoś, co wypada. Właśnie dlatego Lwy, gdy znajdą miłość życia, mogą nigdy nie wziąć ślubu. Taka ceremonie nie jest w ich stylu.

Bliźnięta stawiają na niezależność. Mogą mieć problem ze znalezieniem drugiej połówki

Bliźnięta, podobnie do Lwów, lubią stawiać na niezależność, co może nie iść w parze z dopasowywaniem się do drugiej osoby. Związek wymaga kompromisów, zwłaszcza ten wieloletni, co nie zawsze będzie odpowiadało Bliźniętom. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mogą mieć problem ze znalezieniem tej jedynej miłości, a przez to albo w ogóle nie wezmą ślubu, albo na wiele lat odłożą przygotowanie tej ceremonii.

Wodniki są urodzonymi samotnikami. Małżeństwo może nie być im pisane

W przypadku Wodników małżeństwo po prostu może nie być im pisane. Wszystko dlatego, że są to osoby, które najlepiej szują się w samotności. Uwielbiają własne towarzystwo, a na dłuższą metę zdarza się, że związki bardzo je męczą i wypalają z emocji. Wodniki są urodzonymi introwertykami, którym może być lepiej w pojedynkę niż w małżeństwie.

Więcej o: