Trzy znaki zodiaku mogą skończyć rok ze złamanym sercem. Gwiazdy zwiastują rozstanie

Rok 2023 zbliża się ku końcowi. Dla niektórych ostatnie dwa miesiące wcale nie będą przyjemne i spokojne. Według astrologów trzy znaki zodiaku czeka rozstanie z partnerem. Sprawdź, czy dotyczy to właśnie ciebie.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Rozstania bywają bolesne, choć czasami dla relacji nie ma już ratunku. Złamane serce boli, a człowiek zastanawia się, co poszło nie tak. Dzięki horoskopowi można dowiedzieć się, czy gwiazdy przewidują problemy w twoim związku. Dla niektórych kłótnie i ciche dni niestety skończą się zerwaniem. Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z dystansem.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Byk. Kariera ważniejsza od miłości

Według astrologów już od kilku miesięcy w związku Byka nie działo się dobrze. Regularne kłótnie, wzajemne wyrzuty i łzy. Do tej pory próbowaliście jakoś się dogadać, wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i dojść do kompromisu, ale tym razem nie ma już szans na pojednanie. Byk za bardzo skupiał się na pracy i zaniedbał życie rodzinne. Partner będzie miał tego dość i postanowi spakować walizki.

Skorpion. Różnice charakterów nie do pogodzenia

Wybuchowy charakter Skorpiona nie jest łatwo okiełznać. Doskonale wie o tym jego partner, którego zaczną męczyć ciągłe pretensje i zazdrość partnera. Osoba spod znaku Skorpiona zazwyczaj nie potrafi panować nad emocjami, przez co w trakcie kłótni może wyrzucić z siebie wiele nieprzyjemnych słów. Panujące między wami napięcie będzie nie do zniesienia. Wspólnie podejmiecie decyzję, że lepiej wam będzie osobno.

Ryby. Wreszcie zdobędą się na odwagę

Ryby potrafią znieść naprawdę dużo. Mają tendencję do idealizowania partnera i usprawiedliwiania jego wad. Chociaż przyjaciele często próbują je uświadomić, że ludzie wykorzystują ich dobre serce, one wierzą, że wszystko się jeszcze poukłada. Nie tym razem! Osoba spod znaku Ryb poczuje się tak rozczarowana swoim związkiem i zachowaniem partnera, że sama postanowi zakończyć szkodliwą dla siebie relację.

Więcej o: