Polska pod wpływem Szatana? Przepowiednia licheńska mrozi krew w żyłach

- Z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. To będzie znak największy dany narodowi, na opamiętanie i ku pokrzepieniu - miała przekazać w czasie objawienia Maryja pasterzowi z Grąblina.

Objawienia maryjne, które miały miejsce w Licheniu, wzbudzają spore zainteresowanie. Wynika z nich, że Polska może być obecnie pod panowaniem Szatana. Objawień tych miał doświadczyć w 1850 toku pasterz z Grąblina - Mikołaj Sikatka. Jak wyznał mężczyzna, wiele razy spotkał Maryję.

Zobacz wideo Wróżka przepowiedziała coś Małgorzacie Rozenek. Spełniło się:

Przepowiednia licheńska. "Z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości"

Pasterz wyznał, że pewnego razu Maryja przekazała mu, że Polska odrodzi się i stanie się potęgą. - W ogniu długich doświadczeń oczyści się wiara, nie zagaśnie nadzieja, nie ustanie miłość. Będę chodziła między wami, będę was bronić, będę wam pomagać, przez was pomogę światu. Ku zdumieniu wszystkich narodów świata z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. To będzie znak największy dany narodowi, na opamiętanie i ku pokrzepieniu. On was zjednoczy. Wtedy na ten kraj udręczony i upokorzony spłyną łaski wyjątkowe - miała przekazać Matka Boska. 

Co istotne, przepowiednia ma także drugą część. Wiele wierzących osób zastanawia się, czy proroctwo już się spełniło. Co mówi druga część przepowiedni? Oto ona:

Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony, wywyższony, za przykład dawany innym narodom. Szatan będzie z nim walczył na wszelki sposób, aby nie dopuścić do jego odrodzenia, ale ostateczne zwycięstwo będzie ze mną. Nie dajcie się uwieść piekielnemu smokowi, ale dochowajcie wierności Bogu, ja was swym płaszczem okryję od śmiertelnych nieszczęść.

Warto wspomnieć, że niektórzy twierdzą, że objawienia te dotyczyły odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Pojawiają się jednak także głosy, że Polska nadal znajduje się pod wpływem Szatana i nie jest w stanie się od niego uwolnić. 

Warto zachować dystans  

Przepowiednie różnych mistyków cieszą się ogromną popularnością. Dobrze, jeśli podchodzimy do nich z dystansem i są one dla nas co najwyżej formą wskazówki lub rozrywką. Gorzej, gdy traktujemy je poważnie i np. uzależniamy od nich swoje życiowe plany czy decyzje. - Niektórzy chcą, aby wróżbici przejęli odpowiedzialność za podejmowane przez nich decyzje, co może dać obietnicę prostszego rozwiązania sprawy. Można zaryzykować stwierdzenie, że pocieszenia we wróżbach potrzebują osoby odczuwające samotność, chcące szybkich odpowiedzi na różne życiowe dylematy. Oczywiście można dzięki przepowiedniom zyskać odmienną perspektywę, ale czy człowiek, który nigdy nas wcześniej na oczy nie widział, będzie miał lepszy ogląd sytuacji niż na przykład przyjaciel? - powiedziała w rozmowie z naszym serwisem psycholożka i terapeutka Wiktoria Dróżka.

Więcej o: