Aleksandra Popławska potwierdziła, że wzięła ślub. Ostro komentuje. "Trzeba zweryfikować przyjaciół"

Aleksandra Popławska i Marek Kalita to aktorzy filmowi i teatralni, którzy są ze sobą związani od ponad 20 lat, lecz swoją prywatnością niechętnie dzielą się z mediami. Mimo to niedawno wypłynęła informacja o tym, że wzięli ślub. Jak zareagowała na to aktorka?

Aleksandra Popławska i Marek Kalita poznali się 23 lata temu w Teatrze Rozmaitości, gdzie oboje występowali. Wkrótce potem pojawiło się pomiędzy nimi uczucie. Nigdy jednak nie obnosili się zbytnio ze swoim związkiem i bardzo chronili swoją prywatność. Z tego powodu uchodzili za jedną z najpopularniejszych, ale również najbardziej tajemniczych par show-biznesu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Magdalena Popławska o relacjach z Aleksandrą Popławską

Aleksandra Popławska i Marek Kalita są razem od ponad 20 lat. Doczekali się córki

Aleksandra Popławska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Mimo że możemy podziwiać ją w wielu serialach oraz filmach, rzadko dzieli się z opinią publiczną ciekawostkami bądź faktami ze swojego życia. Prywatnie od ponad dwóch dekad jest związana ze starszym o 18 lat Markiem Kalitą, którego poznała na deskach teatru. 

 

W 2005 roku para doczekała się córki, Antoniny. Mimo imponującego stażu aktorzy przez długi czas nie podjęli decyzji o ślubie. - Może w przyszłości się zdecyduję, bo jestem w długoletnim związku partnerskim i nie mówię "nie" - przyznała Aleksandra Popławska rok temu w rozmowie z teleshow.wp.pl. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że ostatecznie zakochani postanowili sformalizować swój związek. Zrobili to w wielkiej tajemnicy.

Aleksandra Popławska została żoną? "Chcieli zachować prywatność"

O uroczystości, która odbyła się pod koniec sierpnia, mieli wiedzieć tylko najbliżsi pary i nikt więcej. I zapewne by tak zostało, gdyby nie informator tygodnika "Rewia", który niedawno postanowił podzielić się tą informacją. - Ich ślub odbył się 26 sierpnia w wielkim sekrecie. Aleksandra i Marek chcieli bowiem zachować prywatność. Uroczystość zorganizowali w swoim domu, do którego przybył urzędnik stanu cywilnego — zdradził cytowany przez gwiazdy.wp.pl.

Aleksandra Popławska potwierdziła plotki o ślubie. "To sprawa prywatna"

Po wypłynięciu informacji o ślubie Aleksandry Popławskiej i Marka Kality portal Plejada postanowił zapytać aktorkę, czy to prawda. Okazało się, że tak, jednak gwiazda nie ukrywała, że nie spodobała jej się cała ta sytuacja. - Nie podawałam takiej informacji mediom. To sprawa prywatna, ale jak widać, ktoś z mojego otoczenia bardzo chciał się podzielić tą informacją. No cóż, trzeba zweryfikować przyjaciół. W Wikipedii i tak od lat pisano, że mam męża, więc żadna nowość dla zainteresowanych. Ale tak, wzięłam bardzo "sekretny" ślub, jak widać — powiedziała.

Więcej o: