Pola Wiśniewska spakowała walizki i wyjechała. Michał został sam z dziećmi. Jak sobie radzi?

Michał Wiśniewski pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Do tej pory muzyk skupiał się na rozwijaniu kariery, ale niedawno stanął przed trudnym zadaniem. Pola Wiśniewska, którą artysta poślubił w 2020 roku, wyjechała z domu, a on został sam z dziećmi. Jak sobie poradził?

Zespół Ich Troje istnieje od 1995 roku, a Michał Wiśniewski od lat skupiał się na muzyce i koncertowaniu. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że żona artysty wyjechała do Paryża, a on został w domu z dziećmi. Jak odnalazł się w tej roli?

Zobacz wideo "Etiennette jest jeszcze w połowie zmian". Ania Świątczak o przemianie córki

Michał Wiśniewski wziął piąty ślub. "W rodzinnym gronie i z przyjaciółmi"

Michał Wiśniewski był związany z Magdą Femme, Mandaryną, z którą ma dwoje dzieci Xaviera i Fabienne, Anną Świątczak, z którą ma dwie córki Etiennette i Vivienne oraz Dominiką Tajner. Muzyk jest aktualnie związany z Polą, z którą ma dwoje dzieci Falco i Noela. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2020 roku, ale zmuszona była przełożyć wesele ze względu na pandemię. — Wesela drugiego nie robiłem, połączyłem po prostu urodziny z celebracją małżeństwa z Polą. W rodzinnym gronie i z przyjaciółmi odnowiliśmy przysięgę małżeńską. Tak między nami, po cichu, skromnie, ale wesoło i pięknie było — powiedział artysta w jednym z wywiadów. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Pola Wiśniewska wyjechała, a muzyk został w domu z dziećmi. "Mógłbym robić to na pełen etat"

Michał Wiśniewski przez wiele lat był zajęty koncertowaniem, a w domu bywał jedynie gościem. Artysta w rozmowie z "Faktem" wyjaśnił jednak, że od pewnego czasu zmieniło się jego podejście do życia, a dziś na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Kiedy jego żona wyjechała do Paryża, został sam z dziećmi i jak przyznaje, początkowo trudno było mu odnaleźć się w nowej roli, kiedy został z dwoma synami w domu. — Mam na szczęście do pomocy nianię i jest mama, więc to praca na pół etatu. Muszę przyznać jednak, że im jestem starszy tym mam coraz większą radość w przebywaniu z bliskimi. Myślę sobie, że gdyby nie robota mógłbym robić to na pełen etat — zdradził muzyk. 

Więcej o: