Ewa Minge tańczy na weselu do disco polo. "Podobieństwo ruchów, jak u Madzi Gessler"

Kilka dni temu projektantka Ewa Minge opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, na którym pokazała fanom swój taniec do muzyki disco polo. Artystka przyznała, że posiada umiejętność dostosowywania się do każdej sytuacji. Jak wypadła?

Ewa Minge jest popularną polską projektantką. Artystka nie boi się wyrażać na głos własnego zdania, czym czasem zaskakuje innych. Lubi też dzielić się na Instagramie przemyśleniami. Ostatnio kobieta opublikowała krótkie nagranie swojego tańca. Jej ruchy wywołały w sekcji komentarzy niemałe poruszenie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Agata Młynarska komentuje wypowiedź Ewy Minge o feminizmie. "Wciąż musimy walczyć"

Ewa Minge pokazała na Instagramie, jak tańczy. "Dopasowuję się do wszelkich okoliczności"

Na Instagramie Ewę Minge obserwuje już ponad 163 tys. osób. Projektantka często dzieli się zdjęciami i nagraniami, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie z obserwującymi. Jakiś czas temu Minge opublikowała na Instagramie nagranie, na którym pokazała swój taniec do muzyki disco polo. Ma na sobie zwiewną, granatową sukienkę z ciekawymi wykończeniami na dole i klasyczne ciemne szpilki. Na sali jest pełno świateł, a z tyłu można dostrzec innych tańczących i bawiących się uczestników imprezy.

Mam taką cechę charakteru, że dopasowuję się do wszelkich okoliczności. Potrafię spać w dosłownie każdych warunkach i tańczyć w każdym rytmie

- napisała na Instagramie.

 

Fani skomentowali taniec Minge. "Ruchy jak u Madzi Gessler"

Internauci pozostawili pod nagraniem Ewy Minge wiele komentarzy. Niektórzy skomplementowali taniec, ruchy artystki i dobór eleganckiej sukienki, a inni nawet zaproponowali artystce udział w popularnym programie tanecznym.

Widzę podobieństwo ruchów, jak u Madzi Gessler
Może do 'Tańca z Gwiazdami'? W końcu byłaby prawdziwa gwiazda!
Sukienka przepiękna.
Wygląda pani pięknie i cieszę się, że pokazała pani, że nie trzeba w czambuł potępiać gust muzyczny innych, a bawić się razem z nimi. Chociaż słucha się czegoś innego…
To pewno można z panią konie kraść. Cudnie jak zawsze aż miło popatrzeć, jak nóżki tańczą.
Więcej o: