Hit w Biedronce wbije cię w fotel! Zestaw 36 szt. za 9,99 zł posłuży przez wiele lat. Okazje też w Ikea

Te niepozorne akcesoria mogą wydłużyć żywotność naszej kuchennej zastawy. Zapomnij o przypadkowych rysach i uszkodzeniach. Teraz w okazyjnych ofertach znajdziemy je w sklepach Biedronka, Action oraz Ikea.

Oprócz aspektu praktycznego oraz wizualnego mało kto zwraca uwagę na to jak odpowiednio przechowywać talerze, naczynia czy inne wyposażenie kuchenne, aby służyło nam jak najdłużej. To idealny wybór zarówno do użytku domowego, jak i restauracyjnego oraz kuchennego.

Zobacz wideo Jak zrobić kolorowe podstawki pod naczynia?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Biedronka: hitowy zestaw do kuchni. Komplet 36 sztuk przekładek sprawdzi się w każdym domu

Przekładki do talerzy to świetny dodatek do każdej kuchni. Zestaw 36 sztuk znajdziemy aktualnie w sieci sklepów Biedronka. Nie tylko chronią je przed zarysowaniem, ale także pozwalają bez podwyższania poziomu decybeli przekładać przedmioty w kuchni. Sprawdzą się do wszelkiego typu talerzy i są łatwe w przechowywaniu.

przekładkiprzekładki Biedronka

Action: przekładki do patelni 2 sztuki. Skuteczna i praktyczna ochrona naczyń i garnków

Przekładki do patelni mogą zapobiegać porysowaniu i ich uszkodzeniu. Zestaw 2 sztuk dostępny w sieci sklepów Action idelanie nadaje się do ochrony delikatnej porcelany i zastawy stołowej. Jest łatwy w użyciu i każda z nich ma średnicę 38 cm.

przekładkiprzekładki Action

Ikea: osłona patelni to praktyczny dodatek w każdej kuchni. Okazyjny zestaw 2 sztuk

W sieci sklepów Ikea dostępny jest zestaw 2 sztuk przekładek do patelni oraz innych naczyń. Egzemplarze są w szarym kolorze i chronią patelnię przed zarysowaniem podczas przechowywania.

przekładkiprzekładki Ikea

Warto dodać, że przekładki do patelni wykonane są z filcu. Ich klasyczny i uniwersalny kolor można idealnie dobrać, do stylu wnętrza. Chroń, garnki i stół przed zadrapaniami za pomocą podkładek z naturalnego materiału.

Więcej o: