Nostradamus przewidział co się wydarzy w 2024 roku? "Kryzys obejmie całą Europę"

Nie jest tajemnicą, że wszelki przepowiednie trzeba traktować z mocnym przymrużeniem oka. Mimo to ich przekaz, jak i autorzy wciąż wzbudzają sporą ciekawość. Jeden z najsłynniejszych z nich, Nostradamus miał przewidzieć, co wydarzy się w przyszłym roku.

Nostradamus w zagadkowych czterowierszach napisał 942 przepowiednie, które opublikowane zostały w książce "Les Propheties" z 1555 r. Jednak ich interpretacja nie jest prostym zadaniem. To dlatego, że żadna z przepowiedni nie odnosi się do konkretnej daty czy nawet roku. Mimo to wiele osób twierdzi, że Nostradamus w swoich czterowierszach mógł zawrzeć wskazówki, które dotyczą przyszłości świata. 

Zobacz wideo Wróżka przepowiedziała coś Rozenek. Spełniło się

Przepowiednia Nostradamusa na 2024 rok

Przepowiedni Nostradamusa jest tyle, że można się w nich pogubić. To jemu przypisuje się przepowiedzenie przepowiedzenie dojścia Adolfa Hitlera do władzy czy zabójstwo Kennedy'ego, pożar katedry Notre Damy i wiele innych wydarzeń. Wiele jednak jego rzekomych przepowiedni się nie sprawdziło. Warto więc zachować wobec nich dystans.

Niedawno sieć obiegła przepowiednia Nostardamusa na 2024 roku. Co takiego może wydarzyć się w tym czasie? - Zdaniem analityków kraj ten ma zostać dotknięty kryzysem ekonomicznym, który następnie obejmie całą Europę. To jednak nie wszystko, niektórzy uważają, że w przepowiedniach Nostradamusa w 2024 roku zostanie opracowana technologia, która będzie swego rodzaju eliksirem młodości. Niestety, nie wiadomo, jak owa mikstura miałaby działać - przekazał "Super Express".

Zachowajmy dystans  

Przepowiednie różnych mistyków cieszą się ogromną popularnością. Dobrze, jeśli podchodzimy do nich z dystansem i są one dla nas co najwyżej rozrywką. Gorzej, gdy traktujemy je poważnie i np. uzależniamy od nich swoje życiowe plany czy decyzje. - Niektórzy chcą, aby wróżbici przejęli odpowiedzialność za podejmowane przez nich decyzje, co może dać obietnicę prostszego rozwiązania sprawy. Można zaryzykować stwierdzenie, że pocieszenia we wróżbach potrzebują osoby odczuwające samotność, chcące szybkich odpowiedzi na różne życiowe dylematy. Oczywiście można dzięki przepowiedniom zyskać odmienną perspektywę, ale czy człowiek, który nigdy nas wcześniej na oczy nie widział, będzie miał lepszy ogląd sytuacji niż na przykład przyjaciel? - powiedziała w rozmowie z naszym serwisem psycholożka i terapeutka Wiktoria Dróżka.

Więcej o: