Horoskop dzienny 14 września. Czwartek przyniesie Ci szczęście? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 września. Czwartek potrafi zaskoczyć. Chcesz poznać przyszłość? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Wokół Ciebie będzie dziś dużo szumu, ale Ty spróbuj zachować spokój. Obserwując sytuację z boku, jesteś w stanie dostrzec reakcję innych osób, co da Ci dodatkową wiedzę. Twoje kolejne ruchy będą bardzo zachowawcze i przemyślane. 

Horoskop dzienny - Byk

Twój partner sprawia, że czujesz się jak więzień w klatce? Powiedz otwarcie, co uważasz na temat chorobliwej zazdrości. Być może czas pomyśleć o sobie i swojej przyszłości. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Czas ucieka, a Ty wciąż nie możesz zamknąć powierzonego Ci zadnia? Poproś o pomoc Lwa, który ma już to dawno za sobą. Z czasem poznasz mechanizmy, które ułatwią Ci dalszą pracę, teraz ucz się, obserwując innych. 

Horoskop dzienny - Rak

Postaw dziś na przyjemności, ostatnio zbyt często zatracasz się w pracy, tymczasem pewna Waga z chęcią spędzi z Tobą trochę czasu. Kto wie być może to egzotyczne połączenie, okaże się idealną bazą do związku. 

Horoskop dzienny - Lew

Chcesz zwrócić na siebie uwagę kogoś, kto wpadł Ci w oko? Zaproponuj pomocną dłoń i sprawdź reakcję tej osoby. Być może dokładnie tak jak Ty czeka na sprzyjającą okazję do miłej rozmowy. 

Zobacz wideo Czy urodzenie dziecka pogarsza życie seksualne?

Horoskop dzienny - Panna

Ciągle czekasz na lepszy moment? A co jeśli ta chwila nie nadejdzie? Musisz zrozumieć, że to Ty jesteś panem swojego losu i tylko od Ciebie zależy, kiedy zadbasz o lepszą przyszłość. Najlepiej od razu. 

Horoskop dzienny - Waga

Masz już dość tego, że wszyscy mówić Ci, co masz robić? Zachowaj swoje plany w tajemnicy, skup się na sobie i wróć wtedy, gdy będziesz gotowy. Nie tylko zaskoczysz wszystkich, ale w ciszy osiągniesz też znacznie lepsze wyniki. 

Horoskop tygodniowyHoroskop tygodniowy Fot. Unsplash

Horoskop dzienny - Skorpion

Czujesz, że wszystkie ważne osoby w Twoim życiu zaczynają się od Ciebie odwracać? Pomyśl o tym, że czasami to tylko nasza wyobraźnia, tak naprawdę każdy jest skupiony na swoich sprawach, za jakiś czas wszystko wróci do normy. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Twój związek ostatnio kuleje? Końcówka tygodnia to idealny czas na spontaniczną randkę. Uczucie, które jest między Wami, nie zgasło, ale ten ogień zdecydowanie należy podsycić. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Otrzymasz dziś dodatkową gotówkę, którą warto przeznaczyć na coś pożytecznego, ostatnio lekką ręką wydajesz zarobione pieniądze i teraz czas odrobinę zacisnąć pasa. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Czeka Cię dziś miły dzień z prawdziwą niespodzianką, ktoś o kim myślisz nieustannie stanie dziś w Twoich drzwiach. Miłość znajdzie drogę to pewne, bądź spokojny i szykuj się na romantyczną randkę.

Horoskop dzienny - Ryby

Raz na jakiś czas pozwól sobie na odrobinę luzu, ostatnio za bardzo się spinasz, tymczasem życie jest po to, aby iść przez nie tanecznym krokiem z uśmiechem na ustach. 

Więcej o: