Wszyscy mówią o Agacie Dudzie. Styl Pierwszej Damy komentują nawet zagraniczni styliści

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda 9 września 2023 r. wzięli udział w "Narodowym Czytaniu". Portal "Plotek" postanowił poprosić brytyjską stylistkę o ocenę stroju, który wybrała na tę okazję prezydentowa. Okazuje się, że nie brakowało ciepłych słów.

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda 9 września 2023 r. wzięli udział w "Narodowym Czytaniu". Uwagę zwrócił nie tylko prezydent, ale również i strój jego małżonki. Kobieta wybrała na tę okazję kremową, lekką sukienkę, która została ozdobiona czarnymi elementami. Portal "Plotek" postanowił zapytać brytyjską stylistkę Natalie Courtois, co sądzi o stylizacji Pierwszej Damy. 

Zobacz wideo Co jeśli KO nie dogada się z Dudą? "Poczekamy na nowego prezydenta"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zagraniczna stylistka oceniła strój Pierwszej Damy. Nie zabrakło komplementów

Natalie Courtois pochodzi z Wielkiej Brytanii. Na prośbę portalu "Plotek" kobieta oceniła strój, który Pierwsza Dama włożyła na "Narodowe Czytanie". Nie zabrakło ciepłych słów i komplementów. - Agata wygląda pozytywnie w wielowarstwowej sukience w kremowym kolorze. Prosty, ale klasyczny look z ciekawym akcentem na kokardce. Dekolt zachował młodzieńczy, a jednocześnie wyrafinowany wygląd — powiedziała.

=Para prezydencka podczas Narodowego Czytania 2023 w Warszawie=Para prezydencka podczas Narodowego Czytania 2023 w Warszawie Fot. Dawid Żuchowicz / Agencja Wyborcza.pl

To nie pierwsza ocena brytyjskiej stylistki. Poprzednim razem nie wyraziła się jednak tak ciepło

Okazuje się, że to nie był pierwszy raz, gdy portal "Plotek" poprosił o opinię brytyjską ekspertkę. Poprzednim razem miało to miejsce po koronacji króla Karola III. Wtedy Pierwsza Dama postawiła na jasną sukienkę i płaszcz. Wszystko zachowane było w jasnych odcieniach. Nie zabrakło też na jej głowie fascynatora. - Niestety stylizacji Agaty Dudy nie można nazwać udaną. Choć jest to klasyczny i ponadczasowy look to wydaje mi się, że polska pierwsza dama zagrała zbyt bezpiecznie i mogła sięgnąć po odważniejszą kolorystykę. Jasne odcienie nadają klimatu ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego. Kapelusz i buty są dla mnie nie do przyjęcia. Przepraszam Agata, obawiam się, że mogę dać maksymalnie 5/10 - powiedziała Natalie Courtois.

Więcej o: