Doda zaszalała ze stylizacją. Odważnie! Fani podzieleni: "Tanio i bazarowo", "Cudnie"

Doda doskonale wie, jak wprawić fanki i fanów w osłupienie. Tym razem pokazała na Instagramie zdjęcia, na których zapozowała w jednej ze stylizacji, którą ostatnio miała na sobie. Postawiła na nietypowe połączenie. - Jak można tak wyglądać, omg!!! - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Doda od ponad 20 lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktualnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,7 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Nie da się ukryć, że Doda od początku kariery przeszła sporą metamorfozę wizerunkową i od kilku lat nieustannie zachwyca swoim wyglądem oraz fenomenalną figurą. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia stare stylizacje. "Pierwszy i ostatni raz miałam tę torebkę, chociaż kosztowała fortunę"

Doda zaskoczyła swoją stylizacją. Postawiła na nietypowe połączenie

Doda udostępniła ostatnio na swoim instagramowym profilu post z kilkoma zdjęciami, którym zapowiedziała swoim fankom oraz fanom dwa nadchodzące wywiady. Uwadze internautek oraz internautów nie uszła stylizacja, w której gwiazda pozuje na załączonych fotografiach. Tym razem postawiła na odważne połączenie ażurowej sukienki w kolorze pomarańczowym z żółtymi kozakami. 

 

Pod postem pojawiło się wiele różnych komentarzy od internautek oraz internautów. Jak się okazuje, niektórzy zachwyceni są stylizacją Dody, inni niekoniecznie: 

Piękna!
Idealna w każdym calu
Cudownie wyglądasz. Uroczy ten kolor bucików
Co to jest?
Dobrze ci w pomarańczy
Fantastyczna stylówa
Gosia Rozenek powinna dać ci lekcję stylu. Niestety "tanio" i bazarowo
Jak można tak wyglądać, omg!!!
Wyglądasz naprawdę rewelacyjnie w tej stylówce

-piszą.

Doda o swoim stylu: Słyszałam: to nie jest na czasie, jak ona się nosi, ale kicz

Doda słynie ze swoich odważnych stylizacji i choć nie raz spotykały się one z niezbyt przychylnymi komentarzami, ona pozostaje wierna sobie i nie przejmuje się opinią innych. - Jak zaczynałam karierę 20 lat temu, wszystkie stylistki wielkich czasopism próbowały mnie za wszelką cenę zmienić. Przyrzekam, że za każdym razem, kiedy zapraszano mnie na okładkę magazynu, zawsze niby pod pretekstem "Pokażmy Dodę z innej strony", słyszałam: to nie jest na czasie, jak ona się nosi, ale kicz. Próbowano zdjąć moje ulubione bransoletki, moje amulety, piłować moje paznokcie, zrywać rzęsy, ściągać charakterystyczne dla mnie symbole. Odrzeć mnie z mojego stylu i integralnych dla mnie rzeczy określających wtedy mnie. Nigdy na to nie pozwoliłam - pisała w jednym ze swoich postów na Instagramie.

Więcej o: