60-letnia Ivona Pavlović "nie do poznania". Tak wygląda jej twarz bez grama makijażu

60-letnia Ivona Pavlović dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły zaprezentować się w naturalnej odsłonie. Tancerka podzieliła się z fanami zdjęciem typu selfie, na którym pokazała się bez grama makijażu czy filtrów. Taki widok zaskoczył internautów.

Iwona Pavlović od 15. roku życia związana jest z tańcem. Zdobyła mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich, a po zakończeniu kariery założyła własną szkołę oraz została sędzią. Widzowie znają ją także jako jurorkę w popularnym programie "Taniec z gwiazdami". Przez surowe oceny nazywana była "Czarną Mambą". Gwiazda pozostaje także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami nie tylko kulisami pracy zawodowej, ale także uchyla rąbka swojej prywatności i ukazuje codzienność.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kalczyńska zmieszała się, gdy została zapytana o złe traktowanie w TVN-ie

Tak wygląda 60-letnia Iwona Pavlović bez makijażu. Gwiazda podzieliła się prywatnym kadrem

Iwony Pavlović w "Tańcu z gwiazdami" zawsze prezentuje mocny makijaż, podkreślający oczy. Mało kto jednak wie, jak gwiazda wygląda w naturalnej odsłonie. Tancerka postanowiła zaskoczyć obserwatorów na Instagramie i opublikowała zdjęcie wykonane z ręki. Gwiazda w wysokim upięciu zachwyca kruczoczarnymi włosami, a na jej twarzy próżno szukać choćby grama makijażu. Zdjęcie podpisała słowami:

Dzisiaj sauté i z piorunem na głowie... Taki nastrój.
 

Ivona Pavlović w naturalnej odsłonie wywołała niemałe poruszenie na Instagramie. Internauci komentują

Post 60-latki niedługo po publikacji zebrał wiele reakcji w postaci polubień. Nie zabrakło także komentarzy od obserwatorów tancerki, którzy nie kryli zdumienia, prezencją Pavlović bez grama makijażu. Niektórzy uważają, że tancerka jest nie do poznania.

Zupełnie inny wygląd. Twarz nie do poznania.
Jaka dzikość! Prawdziwa czarna mamba.
Ja pani nie poznaję.
Więcej o: