Ma 54 lata i najlepszą formę w życiu. Od ludzi słyszy jednak przykre komentarze

Leisha ma 54 lata i fenomenalną formę. Z wykształcenia jest pielęgniarką pediatryczną. Na TikToku prowadzi konto o nazwie @liftingwithleisha, na którym zgromadziła już ponad 6 tysięcy obserwujących.
Zobacz wideo

Publikuje tam m.in. filmy ze swoich treningów siłowych, pokazuje jak ćwiczy, dzieli się różnymi fitnessowymi poradami i instrukcjami oraz nie stroni od prezentowania swojego wysportowanego, umięśnionego brzucha. 

Prywatnie Leisha jest też szczęśliwą babcią. Oprócz wnuków, źródłem radości jest także jej największa pasja: sport. 54-latka potrafi godzinami trenować na siłowni, czego widocznym efektem jest jej nienaganna sylwetka, wypracowana w pocie czoła i samodyscyplinie. Na swoim hobby próbuje również zarabiać. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy są temu przychylni.

Ma 54 i perfekcyjną sylwetkę, ale nadal spotyka się z hejtem

Niektórzy hejterzy zarzucają jej np., że "wygląda jak mężczyzna". "Kobiety nie powinny podnosić ciężarów" - to jeden z komentarzy, który często znajdowała pod swoimi filmami. "Nabierzesz masy jak mężczyzna" - doradzał inny "życzliwy" komentator.

Ale Leisha nie przejmuje się krytycznymi opiniami anonimowych internautów. W jednym ze swoich nagrań, które opatrzyła opisem "Oni się mylą!" pokazała kolejno, jak podnosi ciężary na siłowni. Kadry poprzerywane są jej zdjęciami z innych okazji. Na jednym z nich np. ma starannie ułożone włosy, elegancką, lejącą się czarną bluzkę z dekoltem i kołnierzem typu stójka, na kolejnym: kolorowy top bez ramiączek i dopasowane jeansy. Na ostatnim ujęciu widzimy ją w efektownym, cętkowanym bikini. Jednym słowem 54-latka prezentuje się po prostu wspaniale. Widać też, że emanuje z niej pozytywne podejście do życia. Jej nagranie szybko obiegło sieć i bardzo przypadło do gustu internautom. 

To sposób, aby pokazać im drogę. Prawdziwy cud. Nie przestawaj poświęcać czasu. Wielki szacunek
Jesteś 10 na 10! 
Jedyny sposób na ciężary!

- czytamy w poszczególnych wpisach pod jej filmem.

Źródło: TikTok

Więcej o: