Synowe spod tych znaków zodiaku zazwyczaj mają trudny charakter. Teściowe mogą mieć z nimi ciężko

Relacja synowej i teściowej często bywa problematyczna. Chociaż przyjęło się, że to teściowa dąży do konfliktów, synowa wcale nie pozostaje jej dłużna. Tym trzem znakom zodiaku szczególnie trudno dogadać się z matką partnera.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Kawały o nieznośnej teściowej znają wszyscy. W niektórych przypadkach przekłada się to na rzeczywistość, ale bywają też sytuacje, że to synowa ma trudny charakter. Wszczyna awantury, jest uparta i nie przewiduje żadnych kompromisów. Jeśli żona twojego syna jest spod któregoś z tych znaków zodiaku, lepiej miej się na baczności. Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Piotr Rubik mówi do teściowej po imieniu. Jakie mają relacje?

Panna. Krytyka to jej drugie imię

Na co dzień Panny są spokojne i lubią mieć wszystko uporządkowane. Wyróżniają się dobrymi zdolnościami organizacyjnymi, a nawet mają skłonności do pedantyzmu. Wiąże się z tym jednak pewna wada: drobiazgowość i krytycyzm. Osoba spod znaku Panny często uważa, że ona wie wszystko najlepiej. Zdarza jej się bez mrugnięcia okiem krytykować innych, wytykać im wady i sugerować, że mogli zrobić coś lepiej i szybciej. Z tego powodu między nią a teściową dochodzi do spięć.

Baran. Nie potrafi ustąpić

Osoba spod znaku Barana ma silny i dominujący charakter. Zazwyczaj jest uparta i nie lubi, gdy ktoś bez pytania udziela jej rad. Gdy teściowa przyjedzie w odwiedziny i zacznie udzielać wskazówek w sprawie wychowywania dzieci, sprzątania czy gotowania, Baran wybuchnie i wcale nie będzie miał zamiaru przepraszać. Ten znak zodiaku często lubi stawiać na swoim i rzadko pierwszy wyciąga rękę na zgodę.

Lew. Lubi być w centrum uwagi

Lwy cechuje duża pewność siebie. W sytuacjach kryzysowych ta cecha jest jednak zgubna. Osoba spod tego znaku zodiaku zazwyczaj lubi skupiać na sobie całą uwagę. Często nie potrafi spojrzeć na siebie z dystansu i jest przekonana, że zawsze ma rację. Jeśli teściowa jest spod emocjonalnego i rodzinnego znaku zodiaku (np. Rak albo Ryby), bardzo możliwe, że nie uniknie kłótni z synową. Są jak dwa przeciwieństwa, ogień i woda.

Więcej o: