Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. Zmyła go na oczach fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na Instagramie, co robi, gdy po całym dniu pracy wraca do domu. - Nie wolno zostawiać na skórze tych rzeczy, które przynosimy z ulicy - powiedziała, zmywając makijaż na oczach internautek oraz internautów. Jak wygląda w takim "domowym wydaniu"?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Na Instagramie zgromadziła już ponad 1,5 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Gwiazda jest inspiracją dla wielu śledzących ją w sieci kobiet, które regularnie dopytują o jej stylizacje, makijaż, dietę czy sposoby pielęgnacji.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o malkontentach z Instagrama, którzy przyczepiają się do wszystkiego. "Z hejtem jest jak z niechcianym prezentem"

Małgorzata Rozenek-Majdan bez makijażu. Zmyła makijaż na oczach fanów

Ostatnio Małgorzata Rozenek udostępniła na InstaStories relację, w której zdradziła co nieco na temat tego, jak dba o swoją cerę wracając po pracy do domu. Okazuje się, że gwiazda nakłada pielęgnację nie tylko rano i wieczorem, lecz także popołudniu. - To jest taka pielęgnacja popołudniowa, po prostu po przyjściu do domu z pracy, pokazuję wam szybko tylko, jak zmyć makeup i co nałożyć. To nie są te rytuały wieczorne, które później przed snem robię, tylko takie naprawdę na szybko. To trwa dosłownie pół minuty, po to, żeby tę skórę jak najszybciej oczyścić i pielęgnować, więc później na to stosuję po prostu krem pod oczy - tłumaczyła na nagraniu.

Następnie zaaplikowała krem-maskę na twarz oraz szyję. - Ja jeszcze mam sporo do zrobienia przy dzieciach, muszę pójść przegadać z chłopcami, jak było w szkole, muszę z nimi ustalić plan na następne dni, więc nie robię teraz jakiejś bardzo skomplikowanej pielęgnacji, bo po prostu nie mam na to czasu (...) I tak mogę spędzać piękne i rodzinne popołudnie, skóra oddycha, nie wolno zostawiać na skórze tych rzeczy, które przynosimy z ulicy, to zanieczyszczenie, nie wolno zostawiać makeupu, nasza skóra musi jak najczęściej chodzić bez makeupu, musi oddychać, musi po prostu być wypielęgnowana, nie pomalowana tylko. I tak spędzam resztę wieczoru, a później po kąpieli, po wannie robię już taką pielęgnację dłużej trwającą - dodała.

Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. Zmyła go na oczach fanówMałgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. Zmyła go na oczach fanów https://www.instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek zachwyca bez makijażu

Nie da się ukryć, że gwiazda bez makijażu wygląda wprost fenomenalnie. Jednak to nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się na Instagramie bez makijażu. Na jej profilu znaleźć można zdjęcia, na których pozuje w naturalnym wydaniu, a w komentarzach zwykle pojawia wiele komplementów oraz słów zachwytu.

Pani Małgosiu, ale pięknie ani wygląda
Jak ładnie, naturalnie
No i to się nazywa prawdziwa ja

- czytamy w komentarzach pod jednym z postów.

Więcej o: