Gorący zestaw 100 szt. za 22 zł w Auchan! Idealny na jesień! Podobne są w Carrefour

Coraz chłodniejsze poranki i wieczory zwiastują nadejście jesieni. Ucieszy się z tego wiele miłośniczek tej barwnej pory roku. Jeśli jesteś jedną z nich, koniecznie zajrzyj do sklepu Auchan, Carrefour lub IKEA. Zajdziesz tam idealny niezbędnik dla każdej miłośniczki jesieni! Szybko wprowadzi cię w klimat tej pory roku.

Istnieje pewien niepozorny dodatek, który może zupełnie odmienić charakter każdego wnętrza. Z jego pomocą szybko i łatwo wprowadzi do domu klimat, na jakim ci zależy, a potrzebujesz do tego niewielkich podgrzewaczy. Takie małe świeczki doskonale sprawdzą się do stworzenia ozdobnych kompozycji na jesień, a także do używania wraz z kominkiem zapachowym oraz aromatycznym woskiem lub olejkiem eterycznym. Pokaźny zestaw podgrzewaczy znajdziesz w trzech popularnych sklepach.

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek wpakowała do kampera? Ma tam nawet podgrzewacz

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Auchan: zakupy idealne na jesień. Znajdziesz tam gorący zestaw 100 szt.

W sieci sklepów Auchan czeka na ciebie zestaw składający się aż ze 100 sztuk podgrzewaczy. To małe świeczki tealighty, które są białe, bezzapachowe i zamknięte w aluminiowych pojemniczkach. Jeden podgrzewacz waży około 9 gramów, dlatego może czas palenia szacuje się na 3 do 4 godzin. Tealighty są świetne do uzyskania przytulnej atmosfery. 

Auchan podgrzewaczeAuchan podgrzewacze Fot. screen Auchan https://zakupy.auchan.pl/shop/candlesense-podgrzewacze-swieczki-tealight-100-szt-bezzapachowe.p-991131?pk_campaign=pMAX%3ACieplyPrzytulnyDom&pk_source=google&pk_medium=cpc&gclid=CjwKCAjw3oqoBhAjEiwA_UaLtkYmJHe8T7MBZFc8smB10EpjTknQafjmpFpQQXTiX1pNS9c2FPFkJxoCz1wQAvD_BwE

Carrefour: białe podgrzewacze bez zapachu. Ten zestaw przyda się każdemu

Niewielkie świeczki tealighty znajdziesz również w sieci sklepów Carrefour. To gotowy zestaw składający się aż ze 100 sztuk. Podgrzewacze są niewielkie, białe i nie mają żadnego zapachu. Jeden tealight waży 10 gramów i będzie palił się przez około 3 godziny. Możesz wykorzystać go do nadania pomieszczeniem przytulnego klimatu, kiedy będą zapalone. Warto też podgrzewać nimi zapachowe woski lub olejki eteryczne umieszczone w ceramicznym kominku.

Podgrzewacze CarrefourPodgrzewacze Carrefour Fot. screen Carrefour https://www.carrefour.pl/zakupy-niecodzienne/dom-i-ogrod/wyposazenie-domu/przyjecia-i-swiece/swiece-i-zapachy/podgrzewacze-admit-biale-stos-100-szt?gclid=CjwKCAjw3oqoBhAjEiwA_UaLtvKNznkOKS8KsYt6fT6muXSgYqwKZYF2PNIC393Zei8-bdRDTQT6YxoC9KcQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

IKEA: bezzapachowe podgrzewacze. Małe świeczki tealighty wprowadzą nastrój

Będąc w IKEI na zakupach, warto też przy okazji sięgnąć po zestaw małych świeczek bezzapachowych. W jednej paczce znajduje się ich aż 100 sztuk, a każdy a z nich będzie paliła się przez około 4 godziny. Można ustawić je w ozdobnych lampionach, świecznikach i na dekoracyjnych podstawkach, by wprowadzić do wnętrz przytulny, jesienny klimat. Otulą je ciepłym, relaksującym blaskiem.

Podgrzewacze IKEAPodgrzewacze IKEA Fot. screen IKEA https://www.ikea.com/pl/pl/p/glimma-swieczka-bezzapachowa-50097995/?gclid=CjwKCAjw3oqoBhAjEiwA_UaLtr_eGvDt3DHw-zWYt_ZjCSKnayogidQSscPG4Ix356FUsoTFdf-_JBoC2G4QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Zestaw niewielkich podgrzewaczy sprawdzi się w każdym domu, szczególnie w sezonie jesienno–zimowym, gdy szybciej zapada zmrok. Zapalone tealighty nadają pomieszczeniom przytulnego charakteru, przez ciepłe, rozproszone światło płomienia. Dodatkowo posłużą też do podgrzewania zapachowego wosku lub olejków eterycznych w ceramicznych kominkach, by nadać wnętrzom wyjątkowego klimatu.

Więcej o: