Małgorzata Kożuchowska mówi szczerze o późnym macierzyństwie. "Ocknęłam się"

Małgorzata Kożuchowska obecnie jest szczęśliwą mamą, jednak decyzję o posiadaniu dziecka podjęła dość późno. Swojego syna urodziła, mając 43 lata. Jakiś czas temu słynna polska aktorka postanowiła skomentować kwestię późnego macierzyństwa.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska jest słynną polską aktorką, jednak wydaje się, że największe szczęście dała jej nie zawrotna kariera, a założenie rodziny. W 2008 roku poślubiła dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Po kilku latach starania o dziecko na świat przyszedł syn pary, Jan Franciszek. Kożuchowska w jednym z wywiadów postanowiła skomentować kwestię późnego macierzyństwa. 

Zobacz wideo Tyszka o przyjaźni w show-biznesie. Z Kożuchowską zna się 30 lat

Małgorzata Kożuchowska szczerze o późnym macierzyństwie. "Ocknęłam się"

Słynna polska aktorka i mama 9-letniego Jana Franciszka w wielu wywiadach poruszała kwestię późnego macierzyństwa. Okazuje się, że mało brakło, a nigdy mogłaby nie zostać mamą. - Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo - wyznała w rozmowie z "Twoim Stylem". Gwiazda urodziła swoją pociechę, mając 43 lata. Mimo to Kożuchowska zwraca również uwagę na pewne zalety zostania mamą po czterdziestce. - Nieocenioną zaletą późnego macierzyństwa jest dojrzałość i doświadczenie człowieka, który staje się rodzicem - powiedziała 52-latka w Baby by Ann. 

 

Kożuchowska wyznała, czy chciałaby mieć drugie dziecko 

Małgorzata Kożuchowska jest szczęśliwą mamą 9-letniego Jana Franciszka, mimo to w wielu wywiadach pada pytanie o to, czy - jeśli miałaby taką możliwość - chciałaby mieć jeszcze drugie dziecko. Wydaje się, że aktorka nie ma co do tego żadnych wątpliwości, o czym wspominała, będąc gościem w programie Magdy Mołek. - Chciałabym mieć drugie dziecko. Wiesz, to jest takie niespełnienie. Chciałabym, ale cieszę się, że jest Jasiu. Jestem przeszczęśliwa i jakby być może dlatego, że wiem, że to było takie trudne, to tak bardzo to też doceniam - zdradziła 52-letnia gwiazda. 

Więcej o: