Oto znaki zodiaku polskich celebrytów. Z kim masz najwięcej wspólnego według gwiazd?

Zastanawiasz się, jakie znaki zodiaku mają polskie gwiazdy? Sprawdźcie, czy osobowość przedstawicieli rodzimego show-biznesu pasuje do ich horoskopowych opisów.

Mówi się, że znak zodiaku, pod którym się rodzimy, wpływa na osobowość oraz charakter, czyniąc nas lepszymi w niektórych rzeczach, a gorszymi w innych. Jeśli zastanawiasz, pod jakim znakiem zodiaku mieszczą się niektórzy z polskich celebrytów, mamy odpowiedź. Pamiętaj, aby poniższe zestawienie traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Baran: Zawsze pełny energii i temperamentu

Nie ma niczego, czego Baran nie mógłby osiągnąć, gdy już się na to zdecyduje, to żadna góra nie jest dla niego zbyt wysoka. Niestety bywają też uparte, impulsywne i bezkompromisowe w dążeniu do celu. Zodiakalnym Baranem jest urodzona 15 kwietnia, Agnieszka Woźniak-Starak.

Byk: Lojalny, ale uparty

Lojalny aż do przesady, Byk jest najbardziej godną zaufania osobą, jaką możesz mieć przy swoim boku, gdy sytuacja wydaje się beznadziejna. Mają, jednak upartą naturę i potrafi chować urazę jak nikt inny, więc upewnij się, że ich nie urazisz czymś przypadkowo. Małgorzata Kożuchowska, jest zodiakalnym Bykiem.  

Bliźnięta: Wszechstronny, ale niecierpliwy

Zodiakalne Bliźnięta mogą łatwo dostosować się do każdej sytuacji. Ale ich pokłady energii wyczerpią się kiedy zabraknie im cierpliwości do kogoś. Wtedy nie ma u nich już miejsca na drugą szansę. Znaną osobistością spod znaku Bliźniąt jest Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Rak: Namiętny, ale niekomunikatywny

Za ponurą fortecą, którą Rak wzniósł, aby się chronić, kryją się obfite rezerwy głębokiej, niekończącej się miłości i lojalności. Szkoda, że niewielu będzie mogło tego doświadczyć, ponieważ nie są najlepsi w okazywaniu uczuć i przekazywaniu tego, co kryje się w ich sercach. Zodiakalnym Rakiem wśród polskich gwiazd jest Magda Gessler.

Lew: Pewny siebie, ale dominujący

Urodzony, by być w centrum uwagi, nic nie cieszy go tak bardzo, jak bycie obiektem zainteresowania wszystkich zebranych. Jednak to wrodzone przekonanie, że zawsze ma rację, oznacza, że często może lekceważyć uczucia innych. Wśród posiadaczy tego znaku zodiaku znajduje się Natasza Urbańska.

Panna: Perfekcjonistka, ale samokrytyczna

Skrupulatny, zorganizowany i pracowity, to najlepsze określenia dla znaku zodiaku, jakim jest Panna. Mają jednak nieznośne uczucie zwątpienia w głowie, przez co często są wobec siebie bardziej surowi, niż ktokolwiek inny. Znaną gwiazdą spod znaku Panny jest Anna Lewandowska.

Waga: Empatyczna, ale niezdecydowana

Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże ci w trudnych chwilach i naprawdę postawi się na twoim miejscu, zadzwoń do pierwszej zodiakalnej Wagi ze swoich kontaktów. Ich empatyczna strona może czasami zostać zachwiana przez niezdolność do podjęcia decyzji, spotęgowaną przez strach przed konfrontacją, co oznacza, że nigdy tak naprawdę nie wiesz, po której stronie stoją. W tym gronie znajduje się Katarzyna Cichopek.

Skorpion: Temperamentny, ale skryty

Ognista, intensywna osobowość zodiakalnego Skorpiona może sprawić, że każdy wspólnie spędzony czas stanie się szaloną, zawrotną przygodą. Ale choć dołożą wszelkich starań, aby zadbać o twoje potrzeby emocjonalne, w kwestii swoich notorycznie zachowują tajemnicę. Wśród posiadaczy tego znaku zodiaku, znajduje się Edyta Górniak.

Strzelec: Spontaniczny, ale lekkomyślny 

Nie ma takiego gawędziarza jak Strzelec. Każde jego słowo może sprawić, że cały pokój będzie słuchał. Mają jednak problem z dotrzymywaniem obietnic. Zodiakalnym Strzelcem jest Katarzyna Skrzynecka.

Koziorożec: Zorientowany na cel, ale bezlitosny

Nie każdy może podbić świat, ale gdyby Koziorożec postanowił tego dokonać, nic nie byłoby w stanie go powstrzymać, dopóki nie osiągnąłby swojego celu. Często nie potrafią docenić niuansów i są znani z tego, że nie wybaczają błędów innych. Julia Wieniawa jest zodiakalnym Koziorożcem.

Wodnik: Filozoficzny, ale z dystansem

Głęboko myślący i empatyczny Wodnik ma wielkie plany zmiany świata. Ich samotniczy charakter utrudnia im nawiązywanie więzi z otaczającymi ich osobami. Cenią sobie wolność, są bardzo kreatywne, a nawet ekscentryczne. Zodiakalnym Wodnikiem jest Doda.

Ryby: Kapryśne, ale nadwrażliwe

Zodiakalne ryby słyną ze swojej kreatywności oraz tolerancji, przez co cieszą się sporą sympatią. Ich miła, opiekuńcza osobowość może jednak okazać się mieczem obosiecznym, ponieważ ich nadmiernie wrażliwe serce łatwo ulega zranieniu, co dodatkowo pogarsza skłonność do odgrywania roli ofiary. Wśród polskich gwiazd zodiakalną Rybą jest Kinga Rusin.

Więcej o: