Te znaki zodiaku to najlepsi flirciarze. Bez problemu uwodzą i podbijają serca innych

Niektórzy wierzą, że znak zodiaku wpływa na cechy naszej osobowości i to, jak postrzegają nas inni. Okazuje się, że spośród zbioru dwunastu znaków można wymienić trzy, które flirt mają we krwi. Sprawdź, czy ty lub twoi przyjaciele należycie do tego grona.

Niektóre osoby to urodzeni flirciarze, co nie ulega wątpliwościom. Okazuje się, że może to zależeć od daty urodzenia i naszego znaku zodiaku. Czy znajdujesz się w tym gronie? Pamiętaj, b do zabawy podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Ten znak zodiaku to urodzony flirciarz. Rak

Osoby spod znaku Raka zdecydowanie nie mogą powiedzieć, że nie cieszą się zainteresowaniem innym. Są charyzmatyczne, zmysłowe i dobrze wiedzą, jak adorować innych. Nie mają problemu z podbiciem serc tłumu, a w relacji z bliską osobą dają z siebie sto procent. To dobrzy partnerzy, którzy stawiają drugą połówkę na pierwszym miejscu i nie mają problemu, żeby szybko pocieszyć, gdy jest taka potrzeba.

Lubi przyciągać uwagę i podrywać. Lew

Lwy lubią wyróżniać się z tłumu i praktycznie każdy szybko zauważa ich działania. Te osoby zachwycają temperamentem i dobrze wiedzą, jak flirtować, by osiągnąć to, czego chcą — zarówno w życiu osobistym, jak i w pracy. Czasem bliscy wzdychają do Lwa i łakną jego uwagi, a on postrzega to jako coś zupełnie normalnego i dobrze wie, że mało kto mu się oprze. Z takim podejściem może złamać niejedno serce.

Wrodzonym urokiem przyciąga jak magnes. Skorpion

Skorpiony potrafią przyciągać do siebie jak magnes. Wszystko ze względu na wrodzony urok i hipnotyzującą naturę. Czarują, uwodzą, a wszyscy zdają się ich lubić. Jeśli jesteś w związku ze Skorpionem, zapewne dobrze wiesz, czym są niespodzianki. Codziennie masz do czynienia z niespodziankami, namiętnością i ciekawym usposobieniem, którym wykazuje się Skorpion.

Więcej o: