Księżna Kate rzadko zmienia fryzurę, ale w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Ale metamorfoza!

Księżna Kate od lat uchodzi za ikonę stylu. Żona księcia Williama do tej pory zachwycała długimi i prostymi pasmami, po których obecnie nie ma już śladu. Tym razem księżna postawiła na odważne cięcie i zupełnie nową fryzurę.

Kate Middleton zawsze wygląda schludnie i stylowo, nic więc dziwnego, że jej wizerunek jest obiektem zainteresowania mediów i nie tylko. Księżna Walii jest znana ze swoich brązowych fal, które zawsze wyglądają idealnie za każdym razem, gdy jest fotografowana. Okazuje się, że Księżna Kate postanowiła nieco zmienić i zafundowała sobie metamorfozę. Nowe cięcie wywołało sporo emocji.

Zobacz wideo Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Modne fryzury 2023. Księżna Kate i jej nowe cięcie z grzywką zachwyciło

Nadchodząca jesień to świetna okazja do zmian, na które decyduje się coraz więcej kobiet. Do tego grona dołączyła również Kate Middleton, która od wielu lat pozostawała wierna swoim długim i prostym pasmom. Wyjątek stanowiły okazje, kiedy księżna upinała je w niski i elegancki kok. Jako ikona mody często swoimi zmianami i wyborami inspiruje kobiety na całym świecie. Tym razem postanowiła zaskoczyć odświeżonym cięciem 14 września, gdy wraz z księciem Williamem pojawili się w jednej z organizacji charytatywnych, która wspiera rolników. Księżna nie tylko zdecydowała się na lekkie cieniowanie i dodanie objętości włosom, ale także grzywkę. "Curtain bangs" to jedna z najmodniejszych opcji wśród fryzur w 2023 roku.

księżna Kate i książę Williamksiężna Kate i książę William Cameron Smith/Press Association/East News

Eleganckie i modne fryzury damskie na jesień 2023. "Curtain bangs" to hit dla pań w każdym wieku

Curtain bangs to słowo z języka angielskiego, które dosłownie oznacza grzywkę zasłonkę. To właśnie tego typu fryzura jest jedną z najmodniejszych i popularność na nią wzrasta z roku na rok. Znakiem charakterystycznym są dłuższe, cieniowane pasma, które okalają twarz po obu stronach. Grzywkę można je zakręcić lokówką, unieść na szczotce lub wyprostować prostownicą. Co ciekawe, taka grzywka była już modna w latach 50. i 70. XX wieku. Nosiły ją wówczas takie gwiazdy, jak Brigitte Bardot, czy Farrah Fawcett. Po latach ta grzywka znów znalazła się w trendach i ponownie podbiła serca kobiet. Ze względu na swoją uniwersalność, pasuje niemal każdej kobiecie bez względu na wiek, kształt twarzy czy długość włosów. To rodzaj grzywki, która nie tylko odmieni wygląd twarzy, ale zadziała jak lifting, dodając młodzieńczego uroku.

Więcej o: