Gwiazda "Sanatorium miłości" przeszła spektakularną metamorfozę. "To nie ta sama kobieta"

Mariola Różalska zwana Berlinką to jedna z cieszących się największą sympatią bohaterek programu "Sanatorium miłości". Gwiazda IV edycji programu właśnie przeszła zaskakującą metamorfozę.

"Sanatorium miłości" to polski program telewizyjny typu reality show prowadzony przez Martę Manowską i emitowany na antenie TVP1. Miłosnych uniesień bohaterów programu co edycję przyciągają przed telewizory sporą rzeszę odbiorców. Program, doczekał się już pięciu edycji, a losy uczestników wciąż interesują widzów.

Zobacz wideo Marta Manowska opowiada o ślubach w "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Dlaczego nie uczestniczy we wszystkich? "Jest mi bardzo przykro"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Mariola Różalska z "Sanatorium miłości" przeszła metamorfozę. Popularna Berlinka odważyła się na zmiany

W trakcie trwania "Sanatorium miłości" między bohaterami programu nawiązują się przyjaźnie i znajomości, które trwają, już po zakończeniu emisji show. Podobnie było w przypadku uczestniczek IV edycji. Mowa o Marioli Różalskiej oraz Marioli Baruk. Panie kontynuują znajomość do dzisiaj, a niedawno do spotkania obu Mariol w New Jersey. Fotografia, którą dodała druga z kuracjuszek, wywołała niemałe poruszenie. Wszystko za sprawą odmienionego wizerunku Różalskiej. Na jej głowie zagościły blond loki, które wyraźnie rozświetliły twarz i optycznie odjęły jej lat.

 

"Sanatorium miłości". Mariola znana jako Berlinka wywołała poruszenie wśród internautów

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne reakcje w postaci polubień oraz komentarzy. Internauci i jednocześnie fani programu nie kryli poruszenia odmienionym wizerunkiem kuracjuszki IV edycji "Sanatorium miłości". Posypały się komplementy. Niektórzy przyznali, że Mariola Różalska po metamorfozie jest nie do poznania.

Mariola Berlinka to nie ta sama kobieta.
Nie poznaje drugiej Marioli.
Więcej o: