Związki tych znaków zodiaku czeka burzliwy czas. Horoskop dla par nie będzie łaskawy

W najbliższych dniach nie tylko temperatura może być mroźna. Astrolodzy zdradzają, że niektóre pary znaków zodiaku czeka niedługo ochłodzenie relacji. Bez względu na staż związku, mogą przygotować się na trudny i burzliwy czas, który przetestuje ich miłość. Kto może przygotować się na trudny okres?

Horoskop dla par nie zawsze przynosi dobre nowiny. Tak może być w przypadku kilku znaków zodiaku, które są ze sobą w związku. Astrolodzy wskazują, że w najbliższych dniach ich relacja zostanie poddana burzliwej próbie. Kto powinien się na nią przygotować? Sprawdź, czy dotyczy to twojej relacji. Pamiętaj jednak, żeby do takiego tematu podchodzić z dystansem oraz przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Baran i Lew mogą mieć pod górkę. Ich temperamenty dadzą o sobie znać

Baran i Lew to dwa temperamentne znaki zodiaku, które pod tym względem doskonale do siebie pasują. Warto jednak uważać na własne ego i wybuchy emocji, szczególnie w najbliższym okresie. Może okazać się, że natłok codziennych spraw przytłoczy Lwy i Barany, przez co zaczną odreagowywać, poddając się swojemu temperamentowi. Może to prowadzić do kłótni, których w najbliższym czasie będzie nieco więcej. Trzeba ten moment przeczekać i pracować na tym, by wzajemnie nie podsycać eskalacji buzujących emocji.

Waga i Byk doświadczą próby w związku. Warto wykazać się zrozumieniem

Mogłoby się wydawać, że Byk i Waga pochodzą z różnych planet, lecz oboje są podopiecznymi Wenus. Nie przeszkadza to jednak w tym, by co jakiś czas na ich drodze pojawiły się pewne trudności. Tak może być też w najbliższych dniach. Związek Byka i Wagi zostanie poddany próbie. Byk będzie dążył do bliskości, której bardzo potrzebuje w miłości. Wagi zaś mogą odreagowywać trudny czas, okazując chłód i obojętność. Byki powinny wykazać się wówczas wsparciem oraz zrozumieniem, a Wagi otworzyć się na miłość i płomienne uczucie, którymi darzy je Byk.

Bliźnięta i Skorpion mogą stawić czoła zazdrości. To moment, by ochłodnąć

Skorpiony z natury potrafią być zazdrosne o swoją drugą połówkę. Szczególnie gdy jest nią osoba urodzona pod znakiem Bliźniąt, które są przebojowe. Ludzie po prostu lgną do ich wrodzonej charyzmy. Właśnie dlatego związki Skorpionów i Bliźniąt powinny być oparte na zaufaniu i ogromnej wyrozumiałości. W najbliższym czasie może jej jednak zabraknąć. Mogą pojawić się pewne podejrzenia związane ze zdradą, lecz zanim dojdzie do eskalacji emocji, trzeba ochłonąć. Szczera rozmowa i wyrozumiałość to klucz do osiągnięcia harmonii w związku Bliźniąt i Skorpionów. 

Więcej o: