Ma 64 lata i figurę jak z okładki. Stosuje te 3 sposoby. "Żadnych operacji"

Maria ma 64 lata i jest pasjonatką fitness. Ma doskonałą formę, której pozazdrościłaby jej niejedna 20-latka. Na swoim koncie na TikToku - gdzie obserwuje ją blisko 85 tysięcy osób - dzieli się różnymi poradami na temat m.in. zdrowego odżywiania, treningów, publikuje filmy instruktażowe z ćwiczeniami i motywuje inne kobiety do dbania o zdrowie w każdym wieku.
Zobacz wideo Pokazujemy wam, jak ćwiczyć w drugim tygodniu po porodzie

W jednym z ostatnich nagrań pokazała zestaw 3 ćwiczeń, które - jak przekonywała - "zapewnią naturalny lifting piersi". "Trzy ćwiczenia, które zapewnią Ci naturalny lifting po 40. roku życia" - takim podpisem opatrzyła swoje wideo. Najpierw instruktorka zaprezentowała ćwiczenia górnych partii ciała. Jest to seria powtórzeń na wyciskanie ramion za pomocą hantli w pozycji leżącej na ławeczce. Drugim ćwiczeniem jest wyciskanie sztangi na ławce. Wszystko zostało dokładnie pokazane w poniższym materiale:

"Żadnej operacji, po prostu ćwicz i odżywiaj się zdrowo" - napisała w opisie do swojego filmu. Set ćwiczeń zakończyła serią powtórzeń z hantlami - tym razem naprzemiennie i również w pozycji leżącej. W innym filmie z kolei Maria zapewniła że "wiek nie jest ograniczeniem" w osiąganiu fitnessowych celów. Tym razem pokazała swój sposób na uzyskanie krągłych i jędrnych pośladków.

Ma ponad 60 lat i nienaganną sylwetkę. Zdradziła swój sekret. "Proszę o więcej wskazówek"

"Przysiad sumo. Im większa waga i intensywność, tym więcej kalorii spalisz. Możesz to zrobić w domu z ciężarkami lub bez. Cztery serie po 15-20 powtórzeń" - zalecała. Obydwa filmy zyskały dużą aprobatę ze strony internautów.

Wow, jesteś niesamowita
Zainspirowałaś mnie!
Proszę o więcej wskazówek

- czytamy w wybranych wpisach pod jej nagraniami.

Źródło: TikTok

Więcej o: