Horoskop dzienny - 21 września. Co może wydarzyć się w czwartek? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 21 września. Baran będzie dziś rozkojarzony. Byk stanie się strasznie chaotyczny. A na co takiego w najbliższy czwartek mogą liczyć osoby spod Twojego znaku zodiaku?

Horoskop dzienny – Baran

Baran będzie dziś rozkojarzony. Nie zdołasz wskazać przyczyny takiego stanu, ale nie poradzisz na to nic konkretnego. Postaraj się, choć w niewielkim stopniu skupić swoją uwagę na tym, co masz dzisiaj zrobić, bo inni mogą Ci mieć za złe, że nie wywiązujesz się ze swoich obowiązków. Nie porywaj się jednak na coś, co możesz ze spokojem zrobić jutro lub pojutrze.

Horoskop dzienny – Byk                     

Byk stanie się strasznie chaotyczny. Twoje działania mogą wzbudzić niepokój osób w Twoim najbliższym otoczeniu. Nie bój się prosić o pomoc, jeśli z czymś sobie nie radzisz. Nie ma co głupio się upierać przy samodzielności, jeśli coś Ci wyraźnie nie wychodzi.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta poczują niechęć do wszystkiego. Zapragniesz pobyć trochę sam, odciąć się od zgiełku i innych. Masz pewne sprawy do przemyślenia, a przy tym nie do końca interesuje Cię, co na ten temat mają do powiedzenia Twoi znajomi czy rodzina. Nie miej wyrzutów sumienia – ci, którym na Tobie naprawdę zależy, zrozumieją.

Horoskop dzienny – Rak

Rak może mieć dosyć towarzystwa. Wokół zaroi się od nowych osób, z którymi nie będziesz umieć postępować. Postaraj się zachować względną uprzejmość, żeby nie wyjść na odludka, który nie potrafi się zachować. Większość z tych, których poznasz, odegra sporą rolę w Twojej przyszłości, więc postaraj się im nie podpadać.

Horoskop dzienny – Lew

Lew będzie zawiedziony swoimi osiągnięciami. Wydaje Ci się, że nie zrobiłaś/zrobiłeś dość dużo, by zasłużyć sobie na uznanie innych. Czujesz, że Twoja szansa na osiągnięcie sukcesu oddala się bezpowrotnie. Możesz być przez to rozdrażniona/rozdrażniony lub smutna/smutny. Postaraj się tylko nie wyżywać na innych – oni nie mieli przecież wpływu na to, co się wydarzyło.

Zobacz wideo Czy seriale rujnują życie seksualne? [LEPSZY SEKS]

Horoskop dzienny – Panna

Panna obudzi się cała na nie. Nic nie będzie Cię cieszyć ani bawić. W ogóle cały dzień wyda Ci się drogą przez mękę, którą chcąc nie chcąc, zostaniesz zmuszona/zmuszony przebyć. Możliwe, że Twoje wyobrażenie o tym czwartku będzie po prostu mylne. Daj mu jeszcze szansę – w końcu nie wszystko stracone.

Horoskop dzienny – Waga

Waga postawi dziś na internetowe zakupy. Po pracy postanowisz zajrzeć do Sieci i poszukać promocji. Choć nie liczysz na nic konkretnego, na pewno coś wpadnie. Możesz mieć szczęście do wyszukiwania okazji, na które zwykle nie potrafisz się załapać. Ciesz się swoimi zdobyczami, bo później może Ci się już nie udać niczego wyszukać.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion musi pogodzić się z niewygodną rzeczywistością. Pora spojrzeć prawdzie w oczy i przestać się oszukiwać. Nie chodzi przecież o to, by żyć na niby i chwalić się przed innymi niezwykłymi osiągnięciami, które nigdy nie miały miejsca. Postaw na szczerość, a zobaczysz, jak wiele zyskasz.

Horoskop dzienny.Horoskop dzienny. zdjęcie ilustracyjne, Shutterstock

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec musi być ostrożny. Ostatnio za długo zwlekałaś/zwlekałeś z odpowiedzią w jakiejś kluczowej sprawie i Twoje otoczenie powoli zaczyna się niecierpliwić. Nie możesz dłużej zwodzić tych osób, bo jeszcze chwila, a kompletnie stracą do Ciebie zaufanie. Wyjaw swoje plany i przestań się czaić.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec wyjaśni pewne nieporozumienie i odetchnie z ulgą. Ta sytuacja powodowała silne napięcie między Tobą a osobą, na której naprawdę Ci zależy. Kiedy wszystko sobie wytłumaczycie, dużo łatwiej będzie się Wam porozumieć. Nagle poczujesz, że szczęście naprawdę się do Ciebie uśmiechnęło.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik zrobi wszystko, by doprowadzić swój zespół w pracy do celu. Nie możesz pozwolić sobie na wypoczynek, bo przed Tobą ogromna szansa na zrealizowanie planu, o który walczyłaś/walczyłeś już od dawna. Chociaż inni pracujący nad Twoim projektem niemal nic nie robią, Ty się nie poddajesz. I zrobisz wszystko, byście tylko zyskali uznanie w oczach szefa.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby będą miały problem, żeby w ten czwartek dogadać się z ludźmi. Wszyscy w Twoim otoczeniu będą mówili jakoś dziwnie zawile i niezrozumiale. Możesz poprosić o dodatkowe wyjaśnienia lub zupełnie zrezygnować z rozmowy. Nie decyduj się jednak na unikanie wszystkich, bo wkrótce możesz zostać sama/sam.

Więcej o: