Cleo na grzybach pokazała się bez doczepów. Właśnie tak wyglądają jej naturalne włosy

Długi blond kucyck to jeden ze znaków rozpoznawczych Cleo i to właśnie w takiej fryzurze można zobaczyć ją najczęściej. Ostatnio jednak pokazała się w rozpuszczonych włosach i bez doczepów. - Boże Cleo, nie wierzę, że ty masz 40 lat - piszą fani. Powinna częściej nosić taką fryzurę?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Cleo prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Cleo jest jedną z tych gwiazd, która od lat wierna jest swojemu wizerunkowi, a zwłaszcza swoim blond włosom, które najczęściej zagęszcza i przedłuża treskami i nosi spięte w wysoki kucyk lub zaplecione w warkocz

Zobacz wideo

Cleo w rozpuszczonych włosach, bez doczepów

Niektórzy mogą myśleć, że Cleo używa sztucznych włosów, bo jej naturalne są krótkie, rzadkie lub zniszczone. Nic bardziej mylnego! Ostatnio udostępniła na swoim instagramowym profilu kilka kadrów z grzybobrania, na których widać jej naturalne kosmyki. - To były intensywne 3 dni wakacji. Byliście już w tym roku na grzybach? #Mazury #grzybiara #borowik #las #chillout - napisała.

 

- "Super grzybki a u nas w dolnośląskich lasach i lubuskich jeszcze nie ma a rok temu o tej porze było ich dużo", "U mnie niestety licho z grzybami", "Oczywiście, że już byłam. Powiem tak, taka miejscówka, że aż nie było w co pakować" - odpowiadały fanki oraz fani pod postem. Jednak oprócz komentarzy dotyczących grzybów, pojawiło się także wiele komplementów na temat wyglądu Cleo.

Cudownie wyglądasz!
Śliczna jesteś
Jaka cudna grzybiara z ciebie haha
Ale śliczna ty jesteś
Ślicznotka
Piękne wyglądasz!
Boże Cleo, nie wierzę, że ty masz 40 lat

- czytamy.

Dlaczego Cleo tak często nosi związane włosy i mocny makijaż?

- Często dostaję od was powtarzające się pytanie: "Cleo, dlaczego nie chodzisz w rozpuszczonych włosach?". Odpowiedź jest bardzo prozaiczna: bo zwyczajnie w świecie w związanych jest mi o wiele wygodniej - wyznała kiedyś Cleo na swoim instagramowym profilu. Podobnie jest z makijażem. Wiele osób zastanawia się, czy gwiazda w ogóle lubi się bez makijażu, skoro niemal zawsze tak mocno się maluje. - Lubię, oczywiście, że tak. Natomiast wiele osób nie rozumie, że przez to, że ja kocham makijaż, to dla mnie robienie go sobie jest czystą przyjemnością. Jest to dla mnie część pielęgnacji. Mogę sobie usiąść, wypić kawę, zrobić ten makijaż. Chwila czasu dla siebie - powiedziała w rozmowie z plotkiem.

Więcej o: