Pobrali się miesiąc po jej 18. urodzinach. Połączyła ich miłość do sportu. Są razem od 17 lat

Gdy się poznali, ona miała tylko 17 lat. Chociaż dzieli ich 9 lat różnicy, połączyła ich wspólna miłość do sportu i zamiłowanie do siatkówki. Patrycja i Jerzy Mielewscy od 17 lat tworzą szczęśliwy związek.

Jest jednym z najpopularniejszych polskich komentatorów sportowych. Jerzy Mielewski związany ze stacją Polsat najczęściej komentuje mecze siatkówki i prowadzi programy sportowe, ale mogliśmy zobaczyć go także w roli komentatora popularnego show "Ninja Warrior Polska". Sport od zawsze był jego miłością, która połączyła go również z żoną Patrycją.

Zobacz wideo Izabela Janachowska ma dużo starszego partnera. "Zaczyna się nam to wybaczać"

Jerzy Mielewski całe dnie spędzał w pracy. Wszystko zmieniło się, gdy poznał Patrycję

Jerzy Mielewski związany był ze sportem od dziecka — grał w siatkówkę, a jego ojciec był sędzią piłkarskim oraz prezesem klubu Huragan Wołomin. Nie planował kariery jako dziennikarz i skończył studia związane z zarządzaniem nieruchomościami, lecz znalazł pracę w redakcji sportowej.

 

Jego talent szybko został dostrzeżony, a praca w telewizji stała się pasją, której podporządkowywał całe życie. W jednym z wywiadów wspominał, że przez stres i szybkim tempem życia schudł, aż 20 kg. — Wtedy nie miałem jeszcze rodziny, zobowiązań, więc spędzałem w Polsacie dzień i noc — przyznał. Wszystko zmieniło się, kiedy poznał 17-letnią wówczas Patrycję. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Połączyła ich miłość do sportu. "Poznaliśmy się właśnie przez siatkówkę"

Poznali się, dzięki siatkówce, lecz do dziś nie ujawnili, w jakich dokładnie okolicznościach. Para pobrała się w 2007 roku, miesiąc po 18. urodzinach Patrycji. Jerzy Mielewski przyznaje, że połączyła ich siatkówka. — Bardzo się cieszę, że moja żona też jest pasjonatką sportu, zresztą my poznaliśmy się właśnie przez siatkówkę — powiedział w jednym z wywiadów. Małżonkowie doczekali się dwóch synów, Maksymiliana i Aleksa.

Więcej o: