16-letni Krzyś przed zaginięciem zostawił tajemniczą wiadomość. Zrozpaczona mama prosi, by wrócił do domu

Krzysztof Dymiński po raz ostatni był widziany w sobotę 27 maja na Moście Gdańskim w Warszawie. Po kilku miesiącach nadal nie wiadomo, co się z nim stało. Niedawno w mediach społecznościowych ponownie pojawiły się relacje świadków, którzy mieli widzieć zaginionego chłopaka.

16-letni Krzysztof Dymiński zaginął w maju tego roku. Niedawno o sprawie znowu zrobiło się głośno. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widzimy mężczyznę idącego drogą. Przeanalizowała je pani Agnieszka Dymińska - mama zaginionego nastolatka. 

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Mama zaginionego: W mojej ocenie na tym nagraniu jest mój syn

Kobieta stwierdziła, że może być to jej syn. Obserwatorzy, przyjaciele, ludzie wielkiego serca. W mojej ocenie na tym nagraniu jest mój syn, Krzysztof Dymiński. Nie mam jednak 100 proc. pewności. Proszę, może jest osoba, która jest łudząco podobna do mojego dziecka, która 31 sierpnia szła drogą nr 11 z Koszut do Kórnika w stronę Poznania. Jeśli to Ty szedłeś - proszę odezwij się. Trwamy w niewiedzy już tak długo..." - napisali bliscy zaginionego. - Krzysztof, jeśli to Ty synku, proszę, wróć do domu. Cały czas na Ciebie czekamy. Nie liczy się absolutnie nic, tylko żebyś wrócił. Kochamy Cię najmocniej na świecie, wróć. Mama, tata, brat - zaapelowali. 

Warto wspomnieć o tym, że tuż po swoim zaginięciu Krzysztof miał być widziany w Warszawie. Natomiast w sierpniu w mediach społecznościowych pojawiły się relacje świadków, którzy mieli widzieć go w nadbałtyckiej miejscowości. - Błąkał się po lesie - napisała wówczas jedna z kobiet.

Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego

Nastolatek wyszedł z domu nad ranem 27 maja bieżącego roku i od tej pory nie wrócił. Nie skontaktował się też ze swoimi bliskimi. W dniu zaginięcia był ubrany w granatową bluzę z dużym, białym logiem Adidas z przodu oraz w ciemne spodnie i czarne buty marki Diesel. Na prywatnym koncie na Instagramie Krzysztof miał udostępnić wiadomość "Dziękuję, żegnajcie". Ostatnie logowanie miało miejsce około 5:21, jednak udało się ustalić trasę nastolatka aż do godziny 18:15. - Ktokolwiek widział nastolatka lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 800 - mogliśmy przeczytać w komunikacie. 

Więcej o: