Ile trzeba wydać w Biedronce, żeby zdobyć maskotkę? To pewne jeden z najdroższych pluszaków w życiu

28 sierpnia ruszyła kolejna promocja sieci sklepów Biedronka. Maskotki z Gangu Mocniaków mają na celu uświadomienie dzieci, że zdrowe odżywianie jest bardzo ważne. W poprzednich akcjach pluszaki można było odebrać za zebrane naklejki. W tej edycji Biedronka zmieniła zasady.

Maskotek jest 11, a kiedy zbierzemy wszystkie naklejki, możemy odebrać pluszaka za darmo. Za 60 nalepek do wyboru mamy: Awokado Adasia, Banana Benka, Chleb Henia, Dynię Dorotkę, Jajko Julka, Krem Krzysia, Napój Norberta, Oranżadę Olę, Parówkę Patrycję, Rogalika Radzia, Wodę Werkę. Czy uzbieranie wszystkich naklejek jest konieczne, aby odebrać zabawkę? Okazuje się, że ścieżek do ulubionego pluszaka jest kilka.

Zobacz wideo Sprawdzone - test słodyczy - oryginał czy odpowiednik z Biedronki?

Gang Mocniaków w Biedronce. Ile trzeba wydać, aby zdobyć maskotkę?

Za każde wydane 69 zł klient otrzymuje jedną naklejkę. Łatwo obliczyć, że musimy wydać 4140 zł, aby otrzymać maskotę tradycyjną metodą, dlatego sklep wprowadził pewne bonusy, które ułatwią nam skompletowanie całego katalogu naklejek. Za użycie karty Moja Biedronka lub dedykowanej aplikacji klient może otrzymać dodatkową nalepkę, a więc przy zakupach za kwotę nie mniejszą niż 69 zł dostaniemy od razu 2 naklejki.

 

Dodatkowo, jeśli skorzystamy z oferty produktów "Mocny wybór" lub kupimy owoc albo warzywo otrzymamy dodatkową naklejkę (jeśli zakupy będą na kwotę minimum 69 zł). Nalepkę dostaniemy także za kupno produktów za minimum 10 zł z oferty specjalnej, a także za rozwiązanie quizu, do którego dostęp otrzymamy, realizując kod z paragonu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowa możliwość na zdobycie naklejek. Zrób zakupy w Biedronka Home

Sieć sklepów Biedronka wprowadziła jeszcze jedną ścieżkę, aby otrzymać maskotkę szybciej. Od tej edycji naklejki otrzymujemy także za zakupy w sklepie internetowym Biedronki. Oferta jest atrakcyjna, bo każde wydane 69 zł to aż dwie nalepki. Jeśli nie chcemy czekać, pluszaka z Gangu Mocniaków możemy kupić go bez uzupełniania katalogu za 49,99 zł.

Więcej o: