W Mohito spora przecena sukienki modelującej figurę. Ma obłędny kolor. Podobna w Renée i H&M

Lista zalet tej sukienki jest długa, dlatego warto wyposażyć się w swój wymarzony model. Przyda się jesienią i zimą. Do pracy, ale i wieczorowo. Świetny egzemplarz można znaleźć w Mohito, ale nie tylko tam.

Niektóre fasony sukienek służą niemal każdej sylwetce, a to rzadkość, dlatego też zawsze warto mieć taką w szafie. Kopertowe sukienki to idealny tego przykład, a teraz możemy je kupić w dużej przecenie.

Więcej ciekawych tekstów na stronie głównej Gazeta.pl

O co chodzi z kopertową sukienką? Ma szereg zalet

Między innymi podkreśla talię, nawet jeśli nie mamy takiej niczym osa. Kopertowa sukienka wręcz "zbuduje" optycznie talię. Ponadto kopertowe szycie świetnie kamufluje boczki i odwraca uwagę od brzuszka. Dekolt w kształcie litery V natomiast pięknie zaznacza biust, a także wydłuża optycznie szyję. Jednym słowem konstrukcja kopertowej sukienki kamufluje i podkreśla dokładnie to, co trzeba.

Piękna kopertowa sukienka dostępna jest obecnie na wyprzedaży w Mohito. Ma zjawiskowy kobaltowy kolor, który wyróżni się w jesiennej szarudze. Uroku dodaje jej pasek z ozdobą w talii, a także wycięcie na plecach. Nie jest duże, ale jednak pełne seksapilu. 

SukienkaSukienka fot. Mohito

Podobne sukienki w innych sklepach. Kobalt to bardzo efektowny kolor

Kobaltowe sukienki o kopertowym szyciu można znaleźć także w sklepie internetowym Renée i H&M. Sukienka w Renée ma nieco delikatniejszy odcień. Różni sie jednak długością, a to dobra wiadomość, ponieważ długość za kolano wydłuża i wyszczupla optycznie nogi. Ponadto sukienka ta ma urocze drapowanie z boku.

SukienkaSukienka fot. Renee

Natomiast w H&M dostępna jest kopertowa i kobaltowa sukienka, która może posłużyć też za tunikę. Jest uszyta z krepowanej tkaniny, o lekkim połysku. Ma kołnierzyk, dekolt w serek, kopertowy przód z szerokim wiązaniem z boku. 

SukienkaSukienka fot. H&M

Więcej o: