Były mąż Liszowskiej ujawnił, dlaczego rozstali się 5 lat temu. Tak teraz wyglądają ich relacje

Joanna Liszowska i Ola Serneke byli razem przez 9 lat. Po ich rozstaniu media prześcigały się w spekulacjach, dlaczego para zdecydowała się rozwieść. Teraz były mąż aktorki udzielił wywiadu dla lokalnych mediów, w którym uchylił rąbka tajemnicy.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Joanna Liszowska i Ola Serneke poznali się w 2009 roku na wyścigach samochodowych. Rok później byli już małżeństwem, a w kolejnych latach powitali na świecie dwie córki. Aktorka była przekonana, że to właśnie szwedzki biznesmen jest miłością jej życia. - Raz w życiu wyszłam za mąż i nie zamierzam tego zmieniać. Mam pewność, że to wybór na całe życie i nic się w tym temacie nie zmieni. Chcę być z moim mężem do końca życia - cytuje Plejada.

Zobacz wideo Fani zachwyceni kreacją Joanny Liszowskiej na scenie w Sopocie. Wiemy kto ją zaprojektował. "Głównie szyją suknie ślubne"

Joanna Liszowska i Ola Serneke. Ukrywali informację o rozwodzie

W 2018 roku zaczęto plotkować o kryzysie w ich związku i rozstaniu. W maju 2019 roku Liszowska zdecydowała się potwierdzić te informacje na swoim profilu na Instagramie, ale nie ujawniła przyczyny rozstania. 

Już blisko rok jestem po rozwodzie, z daleka od wścibskich oczu i uszu. Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji, pełnej szacunku i troski o nasze córeczki.
 

Rozstali się 5 lat temu. Jak dziś wyglądają ich relacje?

Niedawno Ola Serneke wziął udział w szwedzkiej audycji Summer on P1, w której powiedział, jak wygląda obecnie jego kontakt z Joanną. - Mamy dobre relacje jako przyjaciele i rodzice naszych córek. Zdecydowaliśmy kilka lat temu, kiedy rozpoczął się rozwód, że należy skupić się na dzieciach i zdecydowanie nie powinniśmy się kłócić i być samolubnymi - cytuje biznesmena Plotek. Ujawnił też, co było przyczyną rozstania z aktorką. - Nie mogłem być tak obecny, jak chciałem. Ani z Joanną, ani z dziećmi. I to jest wysoka cena do zapłacenia, zarówno dla mnie, jak i dla nich - mówił.

Więcej o: