Znak zodiaku Agnieszki Holland jest znakiem przywódców i wojowników. Kto jeszcze go nosi?

Niektórzy wierzą, że znak zodiaku wpływa bezpośrednio na nasze cechy. Okazuje się, że jeden z dwunastu jest znakiem przywódców. Czym się charakteryzuje i które osoby są go noszą? Czy również znajdujesz się w tym gronie?

Według astrologii każdy znak zodiaku ma przypisane pewne cechy. Okazuje się, że można wyróżnić znak, który jest najbardziej waleczny. Nosiły go znane osoby, dla których nie istniało słowo niemożliwe. O jakim znaku zodiaku mowa? Podpowiadamy. Pamiętaj, by do poniższego opisu podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Najbardziej waleczny znak zodiaku. Dla tych osób nie ma rzeczy niemożliwych

Okazuje się, że najbardziej walecznym znakiem zodiaku jest Strzelec. Te osoby zachowują zimną krew w każdej sytuacji i nie boją się bezpośredniego starcia. Zazwyczaj nie mają problemu, by rozwiązywać trudne problemy i spory. Cechują się wrodzoną energią i chęcią doświadczania nowych wrażeń. Lubią momenty, w których mogą się wykazać. Choć nie chcą przegrywać, z porażek potrafią wyciągnąć cenną lekcję. Ze względu na swoje usposobienie Strzelce powinny uważać na osoby, które mogłyby próbować wykorzystać ich charakter dla własnych celów.

Kto jest spod znaku Strzelca? Te osoby zapisały się w historii

Nie każdy zwraca uwagę na znak zodiaku znanych osób, które często są cenione lub znane w społeczeństwie. Okazuje się, że wśród rozpoznawalnych osób można wyróżnić kilku Strzelców. To oni na zawsze zapisali się w historii, lub wciąż ją tworzą i wpływają na nią swoimi osiągnięciami. O kim mowa?

Strzelcami byli między innymi mąż stanu Józef Piłsudski, kompozytor Ludwig van Beethoven, polityk Winston Churchill, mistrz sztuk walk Bruce Lee, piosenkarka Tina Turner, gitarzysta Jimi Hendrix, polityk Charles de Gaulle i pisarz Mark Twain. Spod znaku Strzelca są również znane piosenkarki: Britney Spears, Nelly Furtado, Christina Aguilera, Taylor Swift i Miley Cyrus. To również mówca motywacyjny Nick Vujicic i modelka Tyra Banks. Wśród Strzelców-Polaków można z kolei wyróżnić reżyserkę Agnieszkę Holland, piosenkarkę Marylę Rodowicz, piosenkarza Michała Szpaka, aktorkę Agnieszkę Włodarczyk, piosenkarkę Irenę Santor, dziennikarkę Ewę Drzyzgę, skoczka narciarskiego Adama Małysza i aktorkę Katarzynę Skrzynecką.

Więcej o: